تحولات مک دونالد در تحویل سفارشات مشتریان

 

 

تحولات مک دونالد در تحویل سفارشات مشتریان

علاقه مندان به قوس طلایی باید برای مدت طولانی تر جهت گرفتن غذا، در ماشینهایشان صبر کنند که این خبر بدی است. اما خبر خوب این می باشد که فرصت بهتریست تا سفارشاتشان دقیق و درست تحویل داده شود.

شرکت مک دونالد تغییراتی در فرایند سفارشات بیرونی اش داده است تا او را دقیق تر و شخصی تر سازد. حتی اگر کمی تحویل سفارش طولانی باشد اما به طور حتم کیفیت آن بهتر خواهد بود.

بلومبرگ در روز دوشنبه گزارش داد: نام روش جدید در اصطلاح شرکت «بخواهید،بپرسید،بگویید» است. شرکت به کارگران سه فرصت می دهد که سفارشات مشتریان را چک کنند تا درست باشند. این یک قسمت از قانون مک دونالد به منظور بهبود سفارشات بیرونی است.

یک تغییر بزرگ قابل توجه،  مخصوص مشتریانی است که هرگز از ماشین خود پیاده نمی شوند و فروش ۷۰ درصدی این رستوران زنجیره ای را به خود اختصاص می دهند.

بنابر گزارش بلومبرگ: «بخواهید، بپرسید، بگویید» برای اولین بار در تابستان نشان داده شد، اما این برای امتیاز مک دونالد اختیاری است که در حدود ۹۰ درصد از کل رستوران های شرکت را تشکیل می دهند. این روش به کارمند اجازه می دهد تا زمان تحویل سفارش از طریق پنجره ی تحویل و پرداخت، از صحت سفارش مطمئن باشد.

تمام این تغییرات پس از یک رکورد طولانی مدت به وجود آمد. به گفته ی Easterbrook در یک کنفرانس با تحلیل گران و سرمایه گذاران: «پیشرفتی که در این مدت کرده ایم به ما اعتماد به نفس می دهد تا به تجارت خود بهتر رسیدگی کنیم و مک دونالد به عنوان یک شرکت پیشرفته و مدرن در میان شرکت های برگر شناخته شود».

با توجه به مطالعه ی مجله ی QSP و تحقیقات Insula، داده های اخیر نشان می دهد که در سال ۲۰۱۳ سفارشات مک دونالد تا ۸۸ درصد به طور دقیق و عالی انجام شده است.

[تعداد: ۵    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar