تعاریف سرمایه گذاری که کارآفرینان از آن بی اطلاع اند

تعاریف سرمایه گذاری

 

تعاریف سرمایه گذاری که کارآفرینان از آن ها بی اطلاع اند

 

ایده هایی وجود دارد که برخی از کارآفرینان آن ها را نمی دانند، این ایده ها ممکن است درباره اهمیتی که سرمایه گذاران به تکنولوژی می دهند  تعریف آن ها از رشد سریع یا کیفیت تعامل با بحران ها، باشد. درست است که این مسائل نقش مهمی در فرایند تصمیم گیری دارند، اما مهم تر از چیزی که سرمایه گذاران در جستجوی آن هستند نیستند! چون هر آن چه که دوست دارند بدانند مهم است؛ پس سرمایه گذاران باید تمام محدودیت های یک مشارکت موفق بین رهبری و سرمایه گذاری را به ما نشان دهند.
سه مفهوم که برای سرمایه گذاران مهم است و قبل از سرمایه گذاری به آن توجه می کنند را برایتان توضیح می دهیم. با ما همراه باشید.

توانایی رسیدن به یک تعادل بین استراتژی و اجرا

اغلب کارآفرینان کسب و کار به دو دسته تقسیم می شوند: یک “کارآفرین استراتژیک” است که ایده ها را مطرح می کند یا ” کارآفرین اجرایی” است که برای ایده ها برنامه ریزی می کند و با سازمان های هماهنگ در این زمینه مشغول به کار می شود. مدیران موفق از توانایی بالایی برای تعادل بین مهارت های استراتژیک و اجرا برخوردارند. اما، سرمایه گذاران  ضرورت تعادل در شرکت ها بین استراتریک و اجرا را خوب درک می کنند، و  از آن به عنوان یک پیش شرط موفقیت آمیز آگاه هستند.

دو راه برای رسیدن تعادل بین استراتژیک و اجرا وجود دارد؛ یک، یافتن بنیانگذار که خود آگاه بوده و نقاط ضعف خود را شناخته باشد، این افراد واجد شرایط هستند زیرا برای ارتقاء کار اجرایی خود بر اشتباهات غلبه کردند و موفق شدند، و دوم؛ در جستجوی بنیان گذاری ماهر باشید که تخصص این کار را داشته و توانایی تفکر عاقلانه را در وجود خود دارا باشد.

تیمی که برای رسیدن به موفقیت تشنه است

هیچ جایی برای خوشنودی و به بازی گرفتن کارها در شرکت های نوظهور وجود ندارد. برای همین، هر فردی در تیم، از بنیانگذار تا مربی، باید تشنگی خود را برای موفقیت نمایان کنند. در مقابل، اگر هر کسی کار خود در شرکت را کاری عادی بداند بدون شک کسب و کار شما شکست خواهد خورد.
سرمایه گذاران هنگام تصمیم گیری برای رشد از گزینه های مثبت استفاده می کنند مثلاً اعضای تیم باید کار خود را از علاقه به کارشان دنبال کنند و برای به دست آوردن موفقیت هر چه در توان دارند انجام دهند.

 

صداقت از همه چیز مهم تر است

سرمایه گذاران قبل از انتخاب کارآفرین مناسب، باید مطمئن شوند که تا چه اندازه در کار خود صادق است. سرمایه گذار شروع به تحقیق در محتوای شرکت می کند تا بداند در چند سال گذشته چه معیارهایی مد نظر کارآفرین بوده تا بتواند بهتر او را انتخاب کند، اگر شرکت ها به این نکات توجه نکنند با مشکلات بزرگی مواجه می شوند، هر آن چه که سرمایه گذاران دوست دارند بدانند این است که چگونه می توانید مسائل پیچیده را در سریع ترین زمان ممکن برایشان نمایان کنید. درست است این کار گاهی سخت است اما، بدانید که کشف نقاط ضعف شما از قبل باعث بهتر شدن رابطه بین سرمایه گذار و کارآفرین می شود.

 

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar