تقویت کسب و کار با ۵ راهکار موثر

 

تقویت کسب و کار

 

تقویت کسب و کار

آیا تا کنون به تقویت کسب و کار خود اندیشیده اید؟ تقویت کسب و کار از چه راه هایی امکان پذیر است؟

شما یک کار آفرین هستید، وقتی مردم تصمیم به خرید میگیرند ایده شما را می خرند و شما را به عنوان یک کار آفرین قبول دارند برای اینکه به عنوان یک کار آفرین مورد اعتماد مشتریان باشید باید همیشه در حال رشد و پیشرفت باشید

این خیلی غم انگیزه که کار آفرینی حس کند حالا که کاری را شروع کرده و وارد کسب و کار شده لازم نیست در کسب و کار و زندگی خود رشدی داشته باشد

این مطالب از مطالعه زندگی افراد موفق که با کارگیری آن رشد انفجاری در کسب و کار خود داشته اند بدست آمده است.

۵ راه ساده اما مهم وجود دارد که باعث رشد شما می شود و شما را تبدیل به یک کار آفرین قوی تر می کند اگر شما متعهد باشید که با سخت کار کردن به موفقیت برسید راه طولانی در پیش دارید با به کار گیری این ۵ راه شما می توانید آسان تر راه موفقیت ورشد را طی کنید مهم نیست که الان در کجای راه قرار دارید همیشه فرصت برای رشد وپیشرفت وجود دارد

  • پرورش عادت های سالم و تفاوت های کوچک

کلید تغییر در زندگی پایدار وثابت “عادات ” هستند . ایجاد عادات سالم یک تغییر در شیوه زندگی است . ایجاد عادات سالم به شما کمک می کند تا در زندگی و کسب وکار به اهداف خود برسید واین به این معناست که با ایجاد یک تفاوت کوچک در زندگی نتایج بزرگی میتوان کسب کرد با این روش از دست عادات مخرب خلاص می شوید و عادات سالم مثل ورزش کردن انتخاب غذای سالم و کتاب خواندن و …. که باعث رشد می شود ایجاد می کنید.

 

  • مثل یک دانش آموز ادامه دهید

برای رسیدن به موقعیت ” متخصص ” باید همواره ادامه تحصیل دهید همیشه چیز جدیدی یاد بگیرید که میتواند در بهتر شدن شما کمک کند.

متعهد به خواندن کتابهای خوب در هر روز باشید در مورد استرات‍‍‍زی که می تواند شما و کسب و کارشما را آگاه تر کند مثل رفتن به دوره های آموزش استخدام یک مربی استفاده از اینترنت برای مطالعه و … متعهد باشید.

یک متخصص واقعی یک دانش آموز است که همواره طالب علم و آگاهی جدید است.

  • هم فکری با کار آفرینان موفق پیش از شما

 

صحبت کردن با یک کار آفرین موفق تجربیات زیادی در اختیار شما قرار میدهد آن به احتمال زیاد به شما می گوید که بخش عظیمی از موفقیت خود را از تجریات یک کار افرین موفق بدست اورده است . یک مربی کسی است که کارهایی که شما باید انجام دهید را قبلا انجام داده . آنها از موانع و مشکلاتی که شما هنوز ان را درک نکرده اید اطلاعات زیادی در اختیار شما قرار می دهند و اینها تجربیات زندگی است که تا حد زیادی از آن بهره مند می شوید.

مغز شما متفکر تر و قوی تر می شود فقط با همفکری و هم صحبتی با کسانی که قبل از شما در راه رشد قرار داشته اند . شما با کمک مشاوره گرفتن های خاص می توانید دانش و خرد را جذب کنید.

این راهی هست که کمک می کند تا کسب و کار شما رشد کند.

  • حتی با موفق شدن هم دست از رشد و پیشرفت نکشید

هر وقت احساس کردید موفق شدید و یا به وضع مطلوب خود رسیده اید شما در معرض خطر هستید . همه باید سپاسگزار داشته ها و شرایط خود باشند اما این سپاسگزاری و خوشنودی را نباید اشتباه گرفت.

هر وقت به یک سطح از موفقیت رسیدید این حس خوشایند سپاسگزاری و خوشنودی نباید مانع از تعیین اهداف بزرگ تر شود.

  • با “چرا ” تمرکز خود را بیشتر کنید

کسب و کار و شیوه زندگی شما با یک “چرایی ” و یا ” دلیل ” آغاز شده . افرادی که فقط برای کسب پول کار می کنند خیلی زود شکست می خورند و از ادامه راه کناره می گیرند .اما وقتی کاری را با تمرکز بر حل مشکل انجام می دهید همین باعث رشد شما می شود .وقتی در کسب و کار تان خدماتی را ارائه می دهید، شما رشد می کنید . زندگی خوب زندگی است که به شما آزادی می دهد عشق به کار باعث رشد بیشتر کسب و کار می شود

 

در این هفته با اندیشیدن بر روی این ۵ راه و به کار گیری آنها شروع به رشد کسب و کار خود کنید و اجازه ندهید که با غرور و افتخار مانع پیشرفت کسب و کار خود شود .

[تعداد: ۶    میانگین: ۳.۷/۵]

درباره نویسنده

Avatar

كارشناس حسابداري هستم و علاقه مند به مباحث موفقيت و خودشناسي . و همواره به دنبال پيدا كردن راهي براي بهتر بهره بردن از نيروي درون . "پيروزي از آن همه ماست "

مطالب مرتبط

4
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
3 نویسندگان دیدگاه
اکرم ستارزهراقیمت سکه
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
قیمت سکه
مهمان
قیمت سکه

عالی بود ممنون از دوستان عزیز و مطالب خوبشون

زهرا
مهمان
زهرا

عالی بود.
موفق باشی خانم ستار