توئیتر برای عکسهای بهتر چاره ای اندیشیده است…

 

Photo: Ariel Zambelich/Wired

تصاویر از حالا به بعد به صورت بریده نشده در twitter.com ظاهر می شود. این بدین معنی است که دیگر عکس های بریده شده با نمای نازیبا نخواهید دید. همچنین شرکت، جلوه ی چند عکس کنار هم را نو نما می کند.

از امروز، شبکه رسانه ی اجتماعی نسخه ی کامل تری از عکس ها را در صفحه ی توئیتر کاربران نمایش می دهد. اکنون چشم انداز عکس به طور کامل در صفحه ی اصلی دیده می شود و نیاز نیست روی عکس کلیک کنید تا بتوان همه ی ابعاد آن را دید. این خبر بسیار خوبی برای مردم و بازاریابانی است که عکس های زیادی را آپلود می کنند و دیگر نگران دوباره بریدن عکس ها که در توئیتر عجیب به نظر می رسند، نباشند.

این حرکت، یکی دیگر از تلاش های توئیتر از آغاز فعالیت خود در عرصه ی چند رسانه ای است. ژانویه ی گذشته، او این امکان را به مردم داد تا بتوانند ویدئوهای خود را به شبکه آپلود کنند و اخیرا کاری انجام داده  تا ویدئو به طور خود بخود فیلم را نمایش دهد.

این پاییز، او «لحظه ها» را راه اندازی کرد که وقایع و حکایت های توئیتر را به صورت بصری ارائه می دهد. در به روز رسانی امروز، توئیتر نمایش چند عکس را نو نما کرد. پیش از این، او چهار عکس را به صورت برش های مستطیلی به نمایش می گذارد، این طراحی باعث می شد دیدن عکس ها دشوار شود. اکنون زمانی که مردم چندین عکس را می فرستند، نمایش آن به Facebook شبیه است، یکی از عکس ها بزرگتر است و دیگر عکس ها به صورت کوچکتر در کنار آن قرار می گیرند.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar