• بهمن ۲۹, ۱۳۹۸

توئیتر و کسب درامد جدیدش از طریق تبلیغات!

 

twitter-ad

شرکت توئیتر گفت: در حال تست کردن مشخصه ای است که تبلیغات را به مردمی که بدون داخل شدن به سیستم مطالب را می خوانند، نشان دهد و شرکت تلاش می کند تا از طریق کاربران غیر فعال نیز کسب درامد کند.

شرکت اعلام کرد، این مشخصه کمک خواهد کرد هرماه توسط حدود نیم میلیارد از مردم پول نقد به دست آورد. گفته می شود سهامش ۷/۸ درصد (۲۶/۲۱ دلار) زیاد شده است که این مقدار، بیشترین افزایش درصد طی این دو ماه می باشد. 

مطالب و ویدئوهای ترفیع داده شده در صفحه ی اصلی وبسایت توئیتر به خصوص روی صفحات شخصی مردم و صفحات «جزئیات توئیت» که توئیت های خاص را مشخص می کند، در دسترس خواهد بود.

این حرکت توسط تبلیغ کنندگانی که از توئیتر دوری گزیده اند، استقبال شد. آنها گفتند که توئیتر بر خلاف شبکه اجتماعی فیسبوک که ماهانه ۱/۵۵ میلیارد کاربر فعال دارد، کاربر کافی ندارد و تعدادشان ماهانه تنها ۳۲۰ میلیون است. 

فیسبوک که یکبار در تلاش بود تا از طریق شبکه اجتماعی اش کسب درامد کند، همواره ابزاری را راه اندازی می کند که پول تبلیغات را تصرف کند. توئیتر سال گذشته برای اولین بار این ایده را، زمانی که مدیر اجرایی، Anthony Noto، گفت این امکان وجود دارد که شرکت از طریق کاربران خارج از سیستم نیز کسب درامد نماید، مطرح کرد.

شرکت بیان کرد که تبلیغات برای کاربران خارج از سیستم(یا مردمی گه مطالب را بدون اینکه عضو توئیتر باشند، مشاهده می کنند) به طور هدفداری منظور شده است که باعث می شود از طریق هر کاربر به طور میانگین حدود ۲/۵۰ دلار کسب درامد نماید و کاربرانی که داخل سیستم هستند ۴ دلار برای شرکت به ارمغان می آورند.

توئیتر تحت نظر Jack Dorsey، بنیانگذار شرکت که در ماه اکتبر به سمت مدیر اجرایی بازگشت، آزمایش می شود تا وبسایت را جذاب تر سازد. در این چند ماه توئیتر با مدیریت دورسی، مشخصه ی جدید «لحظه ها» را معرفی می کند و نظرسنجی را به آن اضافه نمود و حدود ۸ درصد از نیروی کار خود را اخراج کرده است.

توئیتر گفت: مشخصه ی جدید تبلیغات توسط تبلیغ کنندگان در ایالات متحده، انگلیس، ژاپن و استرالیا مورد آزمایش قرار گرفته است و این شرکت قصد دارد آن را در بازارهای بیشتری در سراسز جهان گسترده کند.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]
Avatar

سپیده خرازی

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar