توصیه های کار آفرین های تجارت الکترونیک برای متحول کردن کسب و کار شما

توصیه های کار آفرین های تجارت الکترونیک بسیار مفید و کارا می باشد. امروزه در دنیای تجارت الکترونیک ، ده ها روش برای ارزیابی وجود دارد. در حالی که برخی کسب و کارها بر روی اقلامی با ارزش بالا تمرکز می کنند، برخی دیگر بر تسلط دسته بندی های خاص محصول تمرکز می کنند و این دو روش نه لزوما درست است نه غلط.

با چند کارآفرین تجارت الکترونیک صحبت کرده ایم تا بهترین پاسخ ها را پیدا کنیم. در اینجا توصیه های کار آفرین های تجارت الکترونیک را ارائه کرده ایم که می تواند کمک کند تا استراتژی تجارت الکترونیک خودتان را متحول کنید.

 

مثل یک مشتری فکر کنید. (توصیه های کار آفرین های تجارت الکترونیک)

Katie Melissa  که متخصص تجارت الکترونیک است روی گروه محصولاتی مانند ساعت و عینک آفتابی تمرکز دارد. او بسیاری از محصولات خود را  دراپ شیپینگ می کند و برای طراحی خوب ایده های خوبی دارد.

دراپ شیپینگ نوعی خرده فروشی است که محصول مستقیما از انبار تامین برای مشتری ارسال می شود نه انبارهای خرده فروشی.

ملیسا می گوید شما باید یاد بگیرید که مثل یک مصرف کننده فکر کنید چون مهم نیست که چه چیزی دوست دارید – بلکه مهم این است که مشتری چه چیزی را دوست دارد. او اضافه می کند که شما بایستی موجودی خود را بر مبنای آنچه که در حال فروش است ایجاد کنید، در این صورت با عقب ماندگی سفارشات ناقص روبرو نخواهید شد.

ملیسا استفاده از Hurrify را توصیه می کند، یک پلاگین Shopify  که حس فوریت و ضرورت ایجاد می کند.

 

ایمیل و حساب های اجتماعی خود را به یکدیگر متصل کنید.

Frank Hatchett  مردی است که مسئولیت Online Dimes را بر عهده دارد، یک منبع باور نکردنی برای کارآفرینانی که به دنبال راهکارهای کلیدی رشد تجارت الکترونیک هستند. او همچنین یک گروه بزرگ بیشتر از ۲۰ هزار نفری را در فیس بوک اداره می کند، گروه  Online Samurais  که تمام جنبه های بازاریابی آنلاین را بررسی می کند از جمله اینکه چگونه مردم با هدیه دادن محصولات رایگان پول به دست می آورند.

توصیه های کار آفرین های تجارت الکترونیک تعیین هدف تقاطعی (cross-targeting) از طریق فیس بوک و ایمیل است. هنگامی که بتوانید ایمیل و حساب  اجتماعی را به هم متصل کنید،  قادر خواهید بود که به یک نرخ تبدیل بالاتر دست پیدا کنید. برای مثال، هنگامی که شما ترافیک غیر فعال را در فیس بوک هدف قرار می دهید، باید یک گزینه تعیین هدف مجدد ایجاد کنید تا افراد بتوانند خود را با شرکت شما آشنا کرده و وفق دهند.

او استفاده از Connectio را پیشنهاد می کند ، که به شما اجازه می دهد تا تبلیغات فیس بوک خود را  اوتومات و بهینه سازی کنید.

 

با انجام دادن کار آن را یاد بگیرید.

Lazazzera  Richard  عضو سابق تیم توسعه در Shopify است و در حال حاضر A Better Lemonade Stand را اداره می کند، که یکی از محبوب ترین منابع برای کارآفرینان امروزی تجارت الکترونیک است. او همچنین از طریق برنامه خود، Building Launch Grow ، به کارآفرینان آموزش می دهد.

او بر یادگیری از طریق انجام دادن کار تاکید دارد. بسیاری از کارآفرینان تازه کار قبل از اینکه کارشان را واقعی شروع کنند، بسیار فکر می کنند. شکست فرصتی را برای یادگیری ایجاد می کند و هر شکست یک گام به جلو است.

ریچارد استفاده از Sourcify را توصیه می کند، یک پلت فرم که  موجب آسان شدن تولید می شود.

 

ایمیل را برای تبدیل مشتریان به عالیترین سطح برسانید

Susan Bradley  یک کارآفرین تجارت الکترونیک است که قابلیت ارزیابی را در فروشگاهش Wee Squeak یاد گرفته است. او همچنین The Social Sales Girls را اداره می کند، برنامه ای که تجارت الکترونیک را آموزش می دهد.

برادلی طرفدار استفاده از ایمیل برای تبدیل مشتریان است. Lead generation  یا جذب مخاطب هدفمند بخش مهمی از استراتژی ایمیل است و برای تقویت لیست ایمیل ، اغلب استفاده از مشوق های جذب مفید خواهد بود.

او استفاده از  Infusionsoft  را توصیه می کند ، یک ابزار اتوماسیون کلیدی برای کسب و کارهای کوچکی که به دنبال رشد هستند. در توصیه های کار آفرین های تجارت الکترونیک استفاده از ایمیل بسیار تاکید شده است.

 

استفاده  کردن (و به حداکثر رساندن) رویکرد قیف

Terry Arsenault  چند فروشگاه تجاری (مانند Leafwood) را اداره می کند و در عین حال رهبر یک آژانس بازاریابی دیجیتال به نام  Shopidd است. او همچنین گروه تجارت الکترونیک Shopify را در فیسبوک راه اندازی کرده، که بیش از ۱۰۰۰۰ عضو دارد.

Dan Dasilva  یک کارآفرین تجارت الکترونیک است که Ecom Dudes را مدیریت می کند، که امروزه یکی از بهترین منابع آنلاین تجارت الکترونیک است. او تابحال مدیریت چندین فروشگاه خود را به عهده داشته و در حال حاضر بیش از ۴۰۰۰ دانشجوی خود را از طریق برنامه های خود آموزش می دهد.

Arsenault  و Dasilva هر دو می گویند که  برای کارآفرینان تجارت الکترونیک ضروت دارد که یک رویکرد قیف را به کار گیرند، یعنی باید بدانید که آواتار مشتری شما چیست، سپس قیف خود را طراحی کنید و بعد پلکان ارزش خود را به سمت فروش حرکت دهید. تعداد بسیار کمی از مشتریان در اولین تعامل خود با برند شما اقدام به خرید می کنند.

Arsenault  استفاده از Shoelace را توصیه می کند ، یک پلاگین Shopify که بر روی تبلیغات تعیین هدف مجدد تمرکز می کند.  Dasilva  استفاده از TriFunnels را پیشنهاد می دهد که در طراحی و ساخت آسان قیف ها مفید است.  

 

یک سیستم بَک اِند پیدا کنید که بتواند با شما رشد کند.

 

John Hutchison  ، مدیر Ecom Convert  است که چند برنامه ی Shopify مانند Trackify را نیز اداره می کند. تخصص او در ایجاد کانال و بهینه سازی تبدیل است.

هاچینسون به کارآفرینان توصیه می کند که یک سیستم بک اند پیدا کنند که بتواند با آنها رشد کند. شما همچنین باید بر روی تبدیل ها تمرکز کنید. هنگامی که یک مشتری پیدا کردید، به دنبال این باشید که چگونه می توانید پول بیشتری از  قِبَل آن مشتری دریافت کنید.

هاچینسون استفاده از Klavyio را پیشنهاد می کند که یک پلت فرم بازاریابی ایمیلی است.

 

جزئیات حاشیه سود یک محصول را مشخص کنید.

Chris Record   به کارآفرینان می آموزد که چگونه از طریق برنامه Tecademics  او رشد کنند، برنامه ای که روی تمام انواع استراتژی های بازاریابی اینترنتی متمرکز است.

رکورد ،  ثبت  حاشیه های سود محصول را توصیه می کند. هنگامی که رکورد کار فروش درEbay   را آغاز کرد ، فکر اصلی اش سود خالص بود. از آن زمان، او سیر رشد به خود گرفت، زیرا جستجوی او برای معاملات بزرگ اغلب منجر به سفارش محصولاتی می شد که دیر به دست مشتری می رسید یا ناقص بود.

در این مقاله توصیه های کار آفرین های تجارت الکترونیک به صورت کلی بیان شد و در این رابطه مثال هایی زده شد که امیدواریم برای شما مفید باشد.

[تعداد: ۴    میانگین: ۴.۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

مترجمی زبان خوندم. علایق زیادی دارم که مترجمی یکی از آنهاست. برای شروع اینکار مباحث بازاریابی (بهترین راه اثبات توانایی ها) رو انتخاب کردم. امیدوارم بتونیم با توسعه دانش در کسب و کار و زندگی شخصی مون بهتر عمل کنیم.

مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
1 نویسندگان دیدگاه
بهاردلشاد
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
بهاردلشاد
مهمان
بهاردلشاد

با سلام ببخشید من می خواستم تو یک سایت خارجی کسب در آمد ثبت نام کنم خواستم بپرسم که برای تبدیل دلار به ریال که توی حسابم میاد کمکم میکنید؟