تولید محتوا : نقش گوشی های هوشمند در تولید محتوا

تولید محتوا

در مقالات بسیاری در وبسایت به اهمیت تولید محتوا پرداختیم که در مقالات مرتبط می توانید موردبررسی قرار دهید. امروز هم به بیان یک سری از آمار و ارقامی که اهمیت تولید محتوا را برای گوشی های هوشمند نشان می دهد می پردازیم. از همراهی شما سپاسگزاریم.


کاربران آمریکایی، از طریق گوشی های هوشمند و تبلت به دریافت اطلاعات می پردازند. بنابراین تولیدکنندگان محتوا نیاز دارند که محتوای خودشان را در قالب گوشی حفظ کرده و بهبود ببخشند. بسیاری از کاربران بیش تر از گذشته، از طریق صفحات گوشی های هوشمند و تبلت ها به دریافت اطلاعات پرداخته اند و این امر حضور بیش تر را در اپلیکیشن های موبایل (بیش تر از وبسایت) می طلبد.

در حقیقت، ۶۰ درصد از زمانی که در آمریکا، صرف رسانه های دیجیتالی می شود از طریق تلفن های هوشمند و تبلت ها صورت می گیرد.

توصیه برای تولیدکنندگان محتوا : سایز و قالب محتوای خود را برای استفاده ی راحت در موبایل درنظر بگیرید.

برای بسیاری از کاربران دیجیتالی، تلفن های هوشمند و تبلت هایشان ابزار اولیه ای هستند که برای اتصال به اینترنت به کار می روند. (نه کامپیوترهای دسکتاپی!!!)

به گفته ی ComScore رقم آمار کاربرانی که تنها از موبایل استفاده می کنند ۱۱٫۳ درصد افزایش یافته است. این در حالی ست که آمار کاربرانی که تنها از دسکتاپ کامپیوتر استفاده می کردند هم ۱۰٫۶ درصد کاهش یافت. بسیاری از کاربران اینترنتی در آمریکا نیز (۷۸ درصد) هم از کامپیوتر دسکتاپ و هم از موبایل استفاده می نمایند.

مرکز تحقیقاتی Pew دریافت که قریب به ۲۰ درصد برای اتصال به اینترنت تنها متکی به گوشی های هوشمند خود هستند. از جمله دلایل این امر می توان به محدودیت پهنای باند در منزل و یا اولویت اصلی قراردادن گوشی هایشان اشاره کرد.

در حقیقیت، Pew دریافت که ۷ درصد از آمریکایی هایی که از گوشی های هوشمند خود استفاده می کنند در منزل از پهنای باند محدود و قدیمی برخوردارند. همینطور دریافتند که این دسته از کاربران دیجیتالی که متکی به گوشی اند جوانان بوده و افرادی با درآمد کم و کم سواد را شامل می شوند.


 

cstland-info

 

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar