تکنیک فروش:‌ فقط به فکر فروش نباشید! منصفانه بفروشید

تکنیک فروش:‌فقط به فکر فروش نباشید! منصفانه بفروشید.پدیده فکر مهتر

تکنیک فروش

مزایای خرید و ارزش آن را در قالب یک لیست تهیه کنید. با این حال، مطمئنید که مزایا، امتیاز بیشتری کسب می کند زیرا دلیل خرید است.

این لیست را با حفظ تعادل یادداشت کنید. اما تمام سعی تان را به کار ببرید تا ستون “مزایای خرید” طولانی تر بوده و تأثیرگذارتر باشد.

منظور ما از “ارزش” که در خط اول قید شده چیزهایی ست که مشتری می خواست اما به دست نیاورد! با بیان این موارد شروع کنید و خیلی زود و کوتاه تمام کنید. با اینکار، شما در چشم مشتری فردی کاملاً منصف به نظر می آیید که تنها به فروش محصولش نمی اندیشد! در طول این مدت، احتمالاً مشتری را مشتاق خواهید دید.

مثال

نحوه کار تکنیک

این تکنیک بر پایه ی اعتمادسازی انجام می شود. زمانی که شما کاملاً منصف و عادل به نظر می رسید (با بیان داشته ها و نداشته های محصول “با بولدکردن داشته ها“) فردی کاملاً معتمد و صادق جلوه می کنید.

نام دیگر این تکنیک فروش، تکنیک آبراهام لینکلن نیز هست. آبراهام لینکلن وکیل بوده و از این تکنیک در موارد زیادی استفاده می کرده است.

برای آشنایی با سایر سیاستمداران (رئیس جمهوران آمریکا) که کارآفرین بوده اند می توانید مقاله ی ۸ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا که کارآفرین بوده اند را نیز مطالعه کنید.

[تعداد: ۶    میانگین: ۴/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar