• اسفند ۳, ۱۳۹۸

تیم سازی در شرکت ها چگونه صورت می گیرد؟

تیم سازی در شرکت ها چگونه صورت می گیرد؟

 

تیم سازی

تیم سازی در شرکت شما چگونه است؟

کارآفرینان باید نقش فعالی در تیم سازی شرکت خود ایفا کنند. بدون یک تیم خوب کسب و کار تجاری شما رونق پیدا نخواهد کرد! تجارت راه های متفاوتی را برای رسیدن به موفقیت نیاز دارد. مراحل مختلف کارهای تجاری عبارتند از مرحله شروع ایده، عملی کردن ایده، و آزمایش آن ایده. برخی از کارآفرینان در بخش های تکنولوژی مهارت بسیار خوبی دارند اما در رهبری تیم خود تخصص لازم را ندارند، نداشتن مهارت رهبری یک تیم باعث شکست آن ها می شود. تیم سازی مهارت فوق العاده ای ست که هر کسی نمی تواند آن را بیاموزد. همراه ما باشید با راهنمایی هایی برای تیم سازی شرکت های تجاری.

زمان صرف شده در فعالیت بازار را کاهش دهید.

به عنوان رهبر گروه، نباید بیش تر زمان خود را بیرون شرکت و در بازار بگذرانید این کار باعث می شود تمام تلاش هایی که برای بخش های دیگر انجام می دهید هدر برود. تمام این اشتباهات از شما کارآفرینی موفق نخواهد ساخت. نگذارید تیم هنگامی که با مشکلی مواجه می شود برای پیدا کردن شما با سختی مواجه شود. برای سازماندهی تیمْ کوشا باشید. کارآفرینان به جدولی نیاز دارند که برنامه های خود و تیم را در آن تنظیم کنند. یک ساعت از صبح را برای تنظیم این جدول اختصاص دهید زیرا صبح انرژی بیش تری دارید.
هفته ای یک بار جلسه ای را برای تیم خود تشکیل دهید.
اگر برخی از اعضای تیم از شما دور هستند و به آن ها دسترسی ندارید از طریق برنامه اسکایپ با آن ها ارتباط برقرار کنید، هر یک از کارمندان شما نیاز دارند که به صحبت های آن ها گوش دهید. تمام فعالیت های تیم خود را چک کنید و برای روزهای آینده برنامه ریزی داشته باشید. با این استراتژی ها تیم خود را با قدرت پیش خواهید برد. با اهمیت دادن به کارکنان انرژی آن ها برای ادامه کار را افزایش دهید. بازدید های ماهانه برای تیم را فراموش نکنید. کارمندان به نوعی تغذیه (اهمیت دادن) نیاز دارند تا کار خود را با موفقیت پیش ببرند.

پیگیری میدانی

پیگیری میدانی یکی از روش های فعال برای شناخت از همه فعالیت های گروه است. این استراتژی نوعی توجه برای کارکنان به شمار می رود هر روز با ورود به اتاق هر یک از اعضا در شرکت از آن ها بپرسید کارها چگونه پیش می روند سپس به پاسخ هایی که می دهند گوش دهید. از هر یک از کارکنان برای فعالیت ها جداگانه تشکر کنید. برنامه های خاصی برای تشویق کارکنان تنظیم کنید و جوایز نقدی را به آن ها اهدا نمایید. با کارکنان خود صادق باشید با رفتار خود می توانید صداقت خود را در کار به کار کنان بیاموزید تا در بروز هر نوع مشکل به شما مراجعه کنند. ارزش یک رهبر برای تیم خود مهم تر و با ارزش تر از کسی ست که تنها کار خود را پیش می برد. با رهبری یک تیم موفق می توانید انرژی هر یک از کارکنان را افزایش دهید تا کسب و کار موفقی داشته باشید.

[تعداد: ۶    میانگین: ۳.۷/۵]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar