جایگزینی علائم گرسنگی به جای نام اسنکیرز

snickers-hunger-bars-final-hed-2015

جریان پیشرفت به سوی ارائه یک بسته بندی شخصی تر، با یک تغییر، اسنیکرز ۲۱ نشانه گرسنگی را جایگزین نام خود بر روی بسته بندی شکلات های این برند می کند.

تغییر از این قرار است که به جای تایید هویت یک فرد زنده یا نشاط بخشیدن به اشخاص، مثل کمپین ثبت نام افراد بر روی بطری های کوکاکولا، یک کمدی سیاه پشت بسته بندی شکلات های اسنیکرز وجود دارد که در ادامه کمپین “You’re not you when you’re hungry” خود را نشان می دهد.
بله، اسنیکرز از شما می خواهد تا شکلات های جدید “Hunger Bars” را با دوستانتان تقسیم کنید اما بهتر است در شرایطی این کار انجام شود که آن ها گرسنه و ناراحت هستند.

در میان ۲۱ شکلات با بسته بندی شخصی، برخی آشکارا افراد را تحقیر می کنند. برای مثال، شما می توانید شکلات هایی با بسته بندی مزین به کلمات بد اخلاق، کج خلق، آشفته، تحریک پذیر، بی تاب، شاکی، معترض، بخیل و مغرور را میان دوستان خود تقسیم کنید. دیگر صفات در مقایسه با این ها متعادل تر هستند که عبارتند از: سرکش، خواب آلود، احمق، دیوانه، فراموشکار، نمایشی، شاهزاده خانم، غیر واقعی.

در قالب این کمپین، برند اسنیکرز یک آگهی تبلیغاتی آنلاین را منتشر کرد که یک اپراتور تلفن دیوانه و احمق را در حال اعزام پیک دوچرخه سوار و تحویل دیرهنگام آب نبات به افراد نیازمند نشان می دهد. آژانس تبلیغاتی BBDO نیویورک آن را ساخته است.

درصدی از شکلات ها در بسته بندی اصلی خود به فروش خواهند رفت. تبلیغات چاپی برای این کمپین اواخر ماه جاری صورت می گیرد. به گفته مدیر برند اسنیکرز، آلیسون میازگا-بدریک، بسته های جدید شکلات کنار تشویق افراد به تشخیص سریع نشانه های گرسنگی در خود، راهی جالب و جدید برای شرح علائم گرسنگی میان دوستان و اعضای خانواده را پیش پایشان قرار می دهند.

این اولین بار نیست که اسنیکرز لوگوی متوازی الاضلاع معورف خود را بهینه سازی می کند. یک کمپین چاپی و تبلیغات در فضای محیطی در سال ۲۰۰۶ کلماتی مرتبط با گرسنگی نظیر “Hungerectomy”، “Satisfectellent” و “Nougatocity” را جای کلمه “Snickers” در لوگوی خود گذاشت.

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

دارای مدرک MBA و کارشناس امور بانکی

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar