جذب مشتری مسلمان توسط شرکت های نوظهور

جذب مشتری مسلمان

جذب مشتری مسلمان

با وجود موج اختلافات در فرانسه شرکت های بزرگ در انگلستان به محصولات مسلمانان به خصوص پوشاک خانم های مسلمان از طریق کارت های هدیه، و اینترنت و باشگاه های ورزشی توجه خاصی داشته اند و مارک های مشهوری مانند “Ankulo” و مارکس اسپنسر لباس هایی طبق پوشش بانوان مسلمان طراحی کردند، که در آخرین دوره این امر باعث جنجال در کشور فرانسه شد.

در انگلستان خانم های مسلمان در اداره های مختلفی کار می کنند، و بازار این محصولات در تمام مناطق وجود دارند.

برآورده کردن نیاز بازار

یک جوان در شمال انگلستان یک شرکت برای ساخت کارت های هدیه تاسیس کرد و موسسه ای تمام این کارت ها را خریداری و روی آن ها عکس عروس با حجاب را چاپ کرد و آن را در باشگاه های ورزشی و اماکن عمومی پخش کردند.

عملگرا

به غیر از شرکت های بزرگ که شروع به تولید مجموعه ای از این لباس ها کردند، گروه های بزرگ دیگری نیز توجه خود را مستقیم به لباس خانم های مسلمان جلب کردند.
یک سوال از شما دارم : اگر یک برند جهانی داشتید می توانستید ۱٫۶ میلیارد نفر را نادیده بگیرید؟

در بریتانیا که تعداد زیادی مسلمان از کشور هند و دیگر کشورها در آن جا زندگی می کنند، مرکز تجاری تسکو به ارائه اطلاعیه ها و تبلیغات لباس های خانم مسلمان مخصوص ماه مبارک رمضان پرداخته است. و در این ماه توانسته سود خوبی به دست آورد.

اما کارآفرینان فرانسوی که به بهبود موقعیت خود در این بازارها فکر می کنند، به لندن می آیند تا ایده های جدیدی بگیرند و با هم به تبادل ایده بپردازند.

صاحب شبکه “Zanara” تجارت الکتریکی مخصوص مد می گوید: در بریتانیا  با تلسکوپ به این موضوع می نگرد و آن را فرصتی اقتصادی می داند، اما در فرانسه درباره این استعداد با هم بحث می کنیم و هر بازاری نیاز به رشد و پیشرفت  دارد پس چرا ما باید آن را نادیده بگیریم.

فروش لباس های مسلمانان در سایت های اینترنتی در غرب

سایت های اینترنتی فروش لباس بانوان مسلمان در همه جهان غرب مانند توپ صدا داری توجه همه را جلب کرده است. این امر باعث شد که مسلمانانی که در آلمان سکونت دارند فروشگاه هایی تاسیس کنند که لباس های خانم های مسلمان را ارائه دهد و با استقبال خوبی هم روبرو شدند. این فروشگاه ها باعث شد که مدل های غربی که به لباس های شرقی علاقه فراوانی دارند به این لباس ها روی آورند، بازاریابان نیز از این فرصت استفاده کرده و به دنبال فروش بیشتر هستند.

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar