جلسات خارجی کارکنان چه نتایجی به همراه دارد؟

جلسات خارجی کارکنان چه نتایجی به همراه دارد؟

 

جلسات خارجی کارکنان

جلسات خارجی کارکنان همان جلساتی هستند که در جهت بهبود وضعیت سازمان شما اما معمولاً در خارج از ساختمان شما تشکیل می شوند. حتی بسیاری از شرکت ها بصورت هدفمند روزهای خاصی را برای جلسه های خارجی جهت همکاری تیم و ارائه ایده ها اختصاص می دهند. کارآفرینان معمولاً این جلسات را دوست دارند، زیرا از محیط تکراری کار خارج شده و به مکان های دیگری می روند. کارمندان دوست دارند بدانند چه وقایعی در جلسات خارجی در انتظار آن هاست. آنها اینگونه جلسات را تجربه می کنند و طبیعتاً نتایجی را به همراه خواهد داشت. در این پست باهم می بینیم که چطور می توان این وضعیت را مدیریت کرد. با پدیده فکر مهتر همراه باشید.

 

پذیرفتن مسئولیت ها در جدول کارهای روزانه

کارکنان باید فرهنگ و استراتژی های مختلف هر کسب و کار را بیاموزند. زیرا مسئولیت هر فرد در حال توسعه و تغییر است. در طول زمان کسب و کار هر کسی تغییر می یابد سعی کنید شما هم با کار خود رشد پیدا کنید. جلسات خارجی برای روند رشد و تغییر کارکنان روشی مناسب به شمار می رود، کارمندان برای شرکت در این جلسات به آموزش هایی که سطح آن ها با کیفیت باشد نیاز دارند. مدیر شرکت با ارسال کارکنان خود برای مذاکره در جلسه های خارجی می تواند استراتژی های متفاوتی را به آن ها بیاموزد که نتیجه آن را در کسب و کار خواهد دید.

 

سنجش تاثیرپذیری ها

جلسات خارجی کارکنان معمولاً با یک مشکل به پایان می رسد. هنگامی که کارکنان به کار خود در شرکت باز می گردند فعالیت شان کند تر می شود، اما چگونه بدانیم که جلسه ها و مذاکره هایی که در آن شرکت کردیم نتیجه مثبت داشته یا خیر؟

شرکت ها بعد از برگزاری چنین جلساتی باید آزمونی را برای کارکنان خود در نظر بگیرند، این آزمون می تواند سوالاتی باشد که مدیر از کارمندان می پرسد. از هر نفر ۲۰ سوال بپرسید و اهداف این مذاکره یا مشکلات آن را بررسی کنید. نتایج این سوالات نظرات کارکنان است که می تواند مدیر را برای رسیدن به راه های بعدی یاری دهد.

 

به هر آن چه انجام می دهید فکر کنید

طبق تحقیقات انجام شده وجود رابطه بین یادگیری و تفکر بهترین نتیجه را می دهد. شما هم می توانید این ارتباط را روی خودتان با توجه به اهدافی که دارید امتحان کنید و نتیجه را ببینید.

هر انسانی فقط از طریق تجربه مهارت ها را نمی آموزد. برای زمان برنامه ریزی داشته باشید، شرکت گوگل برای زمان خود قاعده ای داره به نام “قاعده ۲۰” این شرکت به کارکنان خود اجازه می دهد حدود ۱/۵ از زمان خود را آزاد باشند. می دانید که گوگل بهترین شرکتی ست که از لحاظ محیط کار مقام اول را در آمریکا دارد. فراهم کردن وقت آزاد باعث نوآوری می شود. تحقیقات ثابت کرده ۵۱ درصد از کارکنانی که وقت آزاد در اختیارشان گذاشته شده کیفیت کار بهتری نسبت به دیگران دارند، پس برای فرستادن کارکنان خود به هر جلسه خارجی سعی کنید زمان آزادی را در اختیار کارمندان خود قرار دهید تا بهره وری بهتری را در اختیار شما قرار دهند.

 

مطلب پیشنهادی: گوگل چطور استخدام می کند؟

 

[تعداد: ۸    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar