دانلود تصاویر رایگان برای وب سایت

دانلود تصاویر رایگان برای وب سایت

 

دانلود تصاویر رایگان برای وب سایت

در سطح اینترنت به دنبال وب سایت هایی هستید که به شما تصاویر ناب و جذاب برای استفاده از وب سایت تان ارائه دهند؟ احتمالاً بارها به انجام این کار پرداخته اید و به نتیجه ی مناسبی دست نیافته اید!

در واقع یافتن عکس های با کیفیت بالا که رایگان باشند به سختی صورت می گیرد. مواردی هم که پیدا می کنید واترمارک شده و با رزولوشن پایین هستند. شرکت هایی وجود دارند که تصاویر با کیفیت بالا را با دریافت هزینه ای در اختیارتان قرار می دهند. قطعاً با این نوع از شرکت های معروف آشنا هستید. شرکت ShutterStock و ۱۲۳RF که از جمله ی آنهاست برای هر یک عکس ۲۰ دلار و یا بیش تر هزینه ی شارژ پرداخت می کنند.

اما خوشبختانه هنوز هم وب سایت هایی هستند که تصاویر با کیفیت بالا را بدون هیچ حرفی در اختیار شما قرار می دهند. فقط لازم است شما بتوانید این وب سایت ها را پیدا کنید. ما این فرآیند یافتن عکس را برای شما تسهیل کردیم و این پست را برای معرفی وب سایت هایی که تصاویر با کیفیت و رایگان در اختیارتان قرار می دهند ایجاد کردیم. شما عزیزان می توانید از طریق لینک های به اشتراک گذاری در انتهای صفحه با دوستان خود در معرفی این وب سایت ها شریک باشید.

۱- Unsplash

این وب سایت در هر ۱۰ روز، ۱۰ عکس با کیفیت عالی به رایگان در اختیار شما قرار می دهد که موضوعات هریک از آنها معمولاً رودخانه های مه گرفته و رشته کوه های زیباست که مخاطب را به تنفس عمیق و دریافت انرژی وامیدارد.

cstland_unsplash-1024x682

 

۲- SuperFamous

هنرمند هلندی Folkert Gorter این کلکسیون عکس های با رزولوشن بالا را که برای طراحی وب سایت و حتی دسکتاپ کامپیوترتان بسیار مناسب است به اشتراک می گذارد.

cstland_superfamous-1024x1024

 

۳- Picjumbo

این وب سایت هم موردعلاقه ی افراد زیادی ست که تصاویر با رزولوشن های بالا را در اختیار کاربران قرار می دهد. این وب سایت تصاویر زیبایی را از غذاها و ورزش نیز دارد. اگر صاحب رستوران هستید می توانید این تصاویر را مورداستفاده قرار دهید.

cstland_picjumbo.com_IMG_78291-1024x682

۴- Gratisography

در یک کلمه می توان گفت باور نکردنی ست! این وب سایت توسط Ryan McGuire که هنرمند و طراح وب هست ایجاد شده است.

cstland_gratisography-1024x682

 

۵- Free Images

یکی از دایرکتوری های جامع عکس با منبع آزاد FreeImages هست. این وب سایت به شما هزاران عکس با موضوعات مختلف پیشنهاد می دهد که می توان استفاده کرد.

cstland_SXC-1024x682

امیدوارم تصاویری که در این وب سایت ها برای شما عزیزان مفید باشد و بتوانید در کسب و کار خود آنها را بکار برید. در پست های آینده به معرفی چند وب سایت دیگر نیز خواهیم پرداخت. همراه باشید.

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar