درآمد سالیانه Pinterest تا سال ۲۰۱۸، به ۲/۸ بیلیون دلار خواهد رسید!

 

 

pinterest-logo

سایت Tech Crunch اسنادی را به دست آورده است که نشان می دهد Pinterest پیش بینی کرده است، درآمد امسال ۱۶۹میلیون دلار است و درآمد سالیانه اش تا سال ۲۰۱۸، به ۲/۸ بیلیون دلار خواهد رسید. Pinterest همچنین انتظار داشت ماهیانه در سال ۲۰۱۵، ۱۵۱ میلیون و در سال ۲۰۱۸ ،۳۲۹ میلیون کاربر فعال داشته باشد.

اندرسون هوروویتز ، از این اطلاعات استفاده کرد تا از شرکا درخواست نماید، سرمایه ی خود را در این سرمایه گذاری، ابتدای این سال به ارزش ۱۱ بیلیون دلار برای Pinterest ،این شرکت رسانه ی اجتماعی گذارند .

شرکت سرمایه گذاری گفت: Pinterest در حال تلاش برای ساخت برنامه ای است که از اشتغال Facebook و ایده های Google استفاده کند. Pinterest بر اساس طرح های ۲۰۱۵ برای هر کاربر فعال ۱/۴ دلار به دست می آورد که این مقدار تا سال ۲۰۱۸ به ۹/۳۴ دلار افزایش می یابد و همچنین معلوم می کند بیش از نصف زنان آمریکایی در سن بین ۱۸ تا ۵۴ سال عضو Pinterest شده اند .

این شبکه اجتماعی نشان داده ، سال پیش عضویت کاربران مرد ۱۳۳ درصد رشد کرده است. Pinterest شاهد رشد زیاد کاربران خود خارج از آمریکا است که۶۰ درصد از کاربران جدید را شامل می شود .
سال گذشته سریع ترین رشد را در بازار انگلیس، ژاپن، فرانسه، آلمان و برزیل داشت .

داده ها حاکی از آن است که نیمی از کاربران Pinterest اکنون در حال استفاده از این شبکه اجتماعی هستند. در ژانویه ۲۰۱۵ ، شرکت ۱۷۶ میلیون کاربر ثبت شده داشت ، اما تنها ۸۸ میلیون از این افراد به عنوان کاربران فعال بودند. در سپتامبر ۲۰۱۵ ،Pinterest اعلام کرد :۱۰۰ میلیون کاربر فعال دارد .

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

دارای مدرک MBA و کارشناس امور بانکی

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar