دلایلی که موجب شکست طرح استراتژیک شرکت می شود

شکست طرح استراتژیک شرکت

 

شکست طرح استراتژیک شرکت

 

بیش تر شرکت ها در اجرای طرح استراتژیک شکست می خورند. طبق تحقیقات انجام شده افرادی که توانایی اجرای طرح خود را ندارند حداقل ۳ درصد را تشکیل می دهند. مسئولان شرکت ها بر این باورند که موفقیت هر کسب و کار به درست اجرا شدن طرح ها مربوط می شود. از هر ۳ شرکت یکی از آن ها در درست انجام دادن طرح خود موفق بوده و فعالیت درستی دارد. اشتباهاتی که در هر گونه پروژه مرتکب می شوید گاهی می تواند تمام شرکت را نابود کند.

 

اعتقاد به این که بودجه یک طرح است

اگر برخی فکر کنند طراحی و اجرای هر نوع پروژه لازمه ی بودجه است، سخت در اشتباه اند، کارمندان شروع به شمردن اعداد و ارقام بودجه می کنند و تمرکز اصلی که درست اجرا شدن طرح است را فراموش خواهند کرد. هر چیزی باید در مکان خود باشد، هزینه مربوط به هر چیزی واضح است بودجه ای که در نظر می گیرید مربوط به سال بعد و برای شرکت هایی که عملکرد خوبی داشته اند در نظر گرفته می شود پس با طرح اجرایی که در حال حاضر قابل اجراست اشتباه نگیرید. طرح اجرایی استراتژیک شامل قسمت های مختلف است. هر کدام از این مراحل اهداف و فرصت های خاصی دارد. انتخاب افرادی برای طراحی استراتژیک دقت فراوانی را نیازمند است. به طور مثال این افراد نباید در خود شرکت کار دیگری در دست داشته باشند. ابتدا اعتماد کامل را به دست آورید سپس به کار خود ادامه دهید.

 

پرداختن به حل مشکلات بزرگ

در جلسات مختلف دید روشنی را به مشکلات بزرگ داشته باشید. اتفاقات را در اولویت قرار دهید تا نقشه هایی که برای مشکلات طراحی می کنید به موفقیت تبدیل شود. غالباً چیزی که باعث شکست کارآفرینان در زمان حال می شود عدم داشتن استقلال برای حل مشکلات بزرگ در شرکت هاست. برای موفقیت در کار خود درباره عواقب کار خود با هم مذاکره کنید. به توافق رسیدن همه کارکنان به معنای نبودن اختلافات نیست!

 

رسیدن طرح به مرحله ای پیچیده باعث شکست می شود

هر چه پیچیدگی طرح شما افزایش پیدا کند احتمال شکست نیز بیش تر خواهد شد. پس طرح را به سادگی و با تمرکز پیش ببرید تیم خود را ملزم بدانید تمام قوانین کسب و کار را به خوبی پیش ببرند تا اهداف شما به بهترین شیوه اجرا شود. در شروع سال ۲۰۱۷ به ایده های فراوان فکر کنید تا طرح استراتژیک شما با موفقیت پیش رود. لوگوی شرکت را به روز رسانی کنید. برای سال جدید با به روزرسانی سیستم شرکت خود تحولی عظیمی در سیستم داخلی ایجاد نمایید.

 

برنامه های کاربردی تلفن برای افزایش هوش

تکنولوژی به شکل شگفت انگیزی روی هوش انسان تاثیر گذاشته است به طوری که همه کارها آسان شده و دیگر نیازی به تفکر پیچیده به مسائل سخت احساس نمی شود. مردم به این تکنولوژی تکیه کرده اند اما متاسفانه روز به روز قدرت هوش آن ها کاهش می یابد. برخی برنامه های کاربردی وجود دارد که به شما کمک می کند توانایی و قدرت ذهن خود را افزایش دهید. با سرچ در اینترنت از برنامه های متنوع بهره مند شوید.

 

مطلب پیشنهادی: چطور بهره وری ذهنی خود را افزایش دهیم؟

 

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar