ده کمپین برتر بازگشت به مدرسه کدامند؟

بیشتر بازاریابان امسال پخش آگهی‌های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه را از اواخر تابستان شروع کرده اند. جالب است که تبلیغ‌کنندگان کالا در نهایت این پیام را دریافت کردند مصرف کنندگان دوست ندارند که زودتر از موعد درباره بازگشت به مدرسه فکر کنند.

پارسال اولین آگهی تبلیغاتی ۲۱ ژوئن زمانی پخش شد که بچه‌ها هنوز در مدرسه بودند. پخش آگهی‌های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه در حالی در ماه آگوست شروع شد که خرده فروشان و دیگر برند‌ها بر خنده‌دار بودن و احساسی بودن پیام‌های خود افزوده‌اند.

آگهی‌های تبلیغاتی تلویزیونی امسال نیز کوتاه‌تر از سال های گذشته هستند. بازاریابانی نظیر Best Buy، Old Navy و JCPenney محتوای طولانی تر را برای آگهی‌های اینترنتی برگزیده‌اند. مدت زمان ۶۰% از ۴۶ آگهی‌های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه ۱۵ ثانیه بود.

دو سال پیش، آگهی‌های تبلیغاتی ۱۵ ثانیه‌ای ۲۰% از حجم کل آگهی‌های پخش شده در این فصل خاص را تشکیل می دادند. در عین حال، اکثریت قریب به اتفاق آن‌ها ۳۰ ثانیه طول می‌کشیدند.۸

یک شرکت تحلیل‌گر آگهی‌های تبلیغاتی ویدئویی به نام “Ace Metrix”، میزان تاثیرگذاری آگهی‌های تبلیغاتی را بر اساس معیار‌هایی نظیر “دوست داشتنی بودن”، “جلب توجه”، “برقراری ارتباط”، “جلب علاقه” یا “قصد خرید” می سنجد. تازه وارد‌ها به صحنه بازگشت به مدرسه را Tide و IHOP تشکیل می دهند که البته عملکرد خوبی نیز داشته‌اند.

در حالی آگهی تبلیغاتی “French Toast” متعلق به IHOP با دانشجویان کالج ارتباط برقرار می کند که آگهی تبلیغاتی “Science Can Get Pretty Messy” متعلق به Tide بدون تمرکز بیش از حد بر روی محصول به استفاده از این سوژه روی آورده است.

ده آگهی تبلیغاتی برتر با سوژه بازگشت به مدرسه، با توجه به Metrix

 

۱٫ Best Buy, “Student Deals”

۲٫ JCPenney, “Huge Sale”

۳٫ Old Navy, “Picture Day”

۴٫ Staples, “Telling the Truth”

۵٫ Kohl’s, “Highest Style”

۶٫ Target, “Big or Small”

۷٫ Kohl’s, “Get Cash”

۸٫ Wal-Mart, “Unlimited”

۹٫ Kohl’s, “Great Times”

۱۰٫ Office Depot, “King of Campus”

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar