ذهنیت رهبر کسب و کار چگونه است؟

ذهنیت رهبر کسب و کار چگونه است؟

 

ذهنیت رهبر کسب و کار

 

به ذهنیت رهبر کسب و کار خود بنگرید

احتمالاً تا به حال درباره کسب و کار خود فکرهای فراوانی در سر داشته اید.

شما خدمات تان را در بازار مقابل پول بازاریابی می کنید. برخی، محصولات شرکت ها را به دیگران معرفی می کنند تا کالا ها رواج یابد. برخی هم به طور مستقیم خدمات خود را بازاریابی می کنند. ما محصولات را در مقابل پول به دیگران ارائه می دهیم.

کم پیش می آید بازاریاب محصولات شرکت ها را از آنِ خود بداند و بخواهد درست آن ها را در معرض فروش قرار دهند. آن ها فقط دوست دارند حقوق دریافت کنند. پس به هر روشی سعی می کنند خدمات یا کالاها را به فروش برسانند. اگر محصولات و خدمات کیفیت نداشته باشند ضرر اصلی را شرکت می بیند.

ممکن است شرکت ها پیشنهاد کار با مزایای بهتری را به کارمند شما ارائه دهد. آیا باز هم حاضر خواهد بود نزد شما به کار خود ادامه دهد؟ ذهنیت رهبر کسب و کار داشته باشید.

 

چه کسی مسئول حقوق و کار شماست؟

اگر احساس کرده اید که رئیس تان مسئول زندگی کاری شماست روزی خواهد رسید که قربانی موقعیت هایی می شوید که هیچ تحکمی روی آن ها ندارید. به نظر شما چه کسی مسئول حقیقی کار خود است؟ کارآفرینانی که فکر می کنند روی هر مورد از کار تحکم دارند هنگامی که درباره کاری فکر می کنند احساس نیرو تمام وجودشان را فرا می گیرد. این افراد بعد از فکر کردن نیاز ندارند کسی به آن ها بگوید دقیقا چه کاری را انجام دهند. یکی از دلایل شکست دیگران، تقلید کردن از کارهای مردم است. از کودکی به فرزندان خود بیاموزید از کارهای دیگران تقلید نکنند.

 

چگونه کیفیت تفکر یک کارآفرین را توسعه دهیم؟

به عنوان یک کارآفرین فکر کنید که چگونه خدمات و محصولات خود را با قیمت مناسب به فروش برسانید.

اگر محصولات کسی را بازاریابی می کنید، ابتدا با مدیر شرکت مذاکره کنید. پیش بینی می کنید که در آینده چند درصد برای کارتان تلاش می کنید؟ از کارهای کوچک شروع کنید تا صاحب کسب و کار علاقه پیدا کند، با شما داد و ستد کند.

 

 بدون کمک دیگران، مسئولیت های خود را انجام داده و به کارهای خود افتخار کنید.

مردم تصوری اشتباه از برخی چیزها دارند مثلا فکر می کنند محصول مورد نظر را روانه بازار کرده و بدون نیاز به تبلیغاتِ برند، شهرت پیدا می کنند. این تبلیغات است که باعث مشهور شدن نام تجاری می شود. تبلیغات ابزارهای مورد نیاز خود را دارد. تبلیغات و بازاریابی رمز موفقیت برندهای معروف بوده و محصولات را رواج می دهد. به طور مثال شرکت های پوشاک نیازمند ابزارهای متفاوتی هستند تا بتوانند پوشاک های خود را در معرض دید مردم قرار دهند.

[تعداد: ۶    میانگین: ۴.۸/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar