«رادیو جمعه» جای «جمعه ایرانی» را می گیرد

مدیر رادیو ایران از برنامه‌ریزی برای ۲ برنامه طنز «رادیو جمعه» و «کوی نشاط» که قرار است بعد از ماه صفر پخش شوند و اینکه سری جدید این برنامه‌ها هویت مستقلی دارند، سخن گفت. بهنام احمدپور درباره برنامه‌های جدیدی که قرار است به جای برنامه‌های طنز و پرطرفدار «جمعه ایرانی» و «کوی نشاط» از رادیو ایران پخش شوند، گفت: «رادیو جمعه» به تهیه‌کنندگی ساجد قدوسیان به جای برنامه «جمعه ایرانی» بعد از ماه صفر روی آنتن خواهد رفت و «کوی نشاط» هم با تغییراتی به کار خود ادامه می‌دهد. وی ادامه داد: «رادیو جمعه» برنامه‌ای متفاوت با «جمعه ایرانی» است که هنرمندان و عوامل آن هم متفاوت خواهند بود با این حال هر کدام از هنرمندان «جمعه ایرانی» که تمایل داشته باشند، می‌توانند در این برنامه حضور پیدا کنند.

۱۶۲۴۴

 

مدیر رادیو ایران با اشاره به برنامه «کوی نشاط» که قرار است بعد از ماه صفر با تهیه‌کننده دیگری روی آنتن برود، عنوان کرد: تهیه‌کنندگی این برنامه را مهدی ساعی بر عهده دارد و در این برنامه تعدادی از هنرمندان سابق هم حضور خواهند داشت و به همکاری خود ادامه می‌دهند. تهیه‌کننده برای حضور هنرمندان جدید نیز برنامه‌ریزی کرده است. با این حال این دو برنامه هویت جدیدی دارند و نباید با برنامه‌های قبلی مقایسه شوند. وی درباره اینکه چقدر این برنامه‌ها می‌توانند مخاطبان را به خود جذب کنند و نشاط آفرین باشند، یادآور شد: این برنامه‌های جدید از متن‌ها و موسیقی‌های متفاوتی برخوردار هستند. با این حال هم‌اکنون نمی‌توان میزان موفقیت آنها را پیش بینی کرد. ساعی و قدوسیان تلاش کردند که در برنامه‌های جدید فضای مفرحی را برای شنوندگان فراهم کنند اما نمی‌توان قضاوت کرد که این برنامه‌ها در همان ابتدا با استقبال خوبی مواجه خواهند شد یا خیر.

مدیر رادیو ایران درباره تغییرات و حذف عوامل برنامه‌های «کوی نشاط» و «جمعه ایرانی» که با استقبال مخاطبان همراه بوده‌اند و مواجهه با ریسک این تغییرات عنوان کرد: کار رسانه‌ای از ریسک برخوردار است و اگر قرار باشد ریسک نکنیم همه عناصر و برنامه‌ها باید به صورت همان چیزی که در ۷۰ سال پیش در رادیو وجود داشتند باقی می‌ماندند. احمدپور در پایان گفت: آنچنان که پیش از این گفته شد تغییرات در «جمعه ایرانی» مورد علاقه ما نبود بلکه اقتضائات حرفه‌ای کار چنین شرایطی را پیش آورد. درباره برنامه «کوی نشاط» هم خود آقای امیرعباس اشرف تهیه‌کننده برنامه به شبکه رادیوئی دیگری منتقل شد.
[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar