راز موفقیت کارآفرینان خانم برتر در دنیا

کارآفرینان خانم

 

کارآفرینان خانم

شاید گمان می کنید که کارآفرین خانم نداریم؛ یا اهمیت آنها به اندازه ی مردان نیست! در هر صورت سخت در اشتباهید. مطالعه ی دو مقاله ی چگونه از دختران خود یک رهبر موفق بسازید!!؟ و ۶ نکته استارتاپی برای کارآفرینان خانم را سرسختانه به شما پیشنهاد می کنم.

کارآفرینان موفق، معمولاً از سایر کارآفرینان دیگر الهام می گیرند. این بدین معنی ست که اگر انسان ها الگویی را در زندگی نداشته باشند -خصوصاً الگوهابب که قادر به دیدن و دنبال کردن شان باشند- نعمت بزرگی را از دست داده اند.

امروز نقل قول بسیار ارزشمند از موفق ترین کارآفرینان زن را جمع آوری کردیم تا باهم مطالعه کنیم. شما هم با مطالعه ی آن ها الهام بخش ترین شان را خواهید یافت. مؤثرترین شان را از نظر خودتان با ما در میان بگذارید.

اگر کارآفرین دیگری را در نظر دارید که در لیست جای ندارد می توانید در قالب کامنت، به آن اضافه کنید.

 

۱- Sara Blakely

مؤسس Spanx جوان ترین بیلیاردر زن در آمریکا : بسیار مهم است که همیشه برای اشتباه کردن آماده باشید و از خود علاقه نشان دهید.

 

۲- Sheila Lirio Marcelo

مؤسس Care.com : من همواره به “تکامل” فکر می کنم نه انقلاب! “شکست” هرگز در لغت نامه ی من وجود ندارد.

۳- Wendy kopp

مؤسس Teach for Amercia : “تغییر” همیشه فرآیند بهبودی نیست. گاهی اوقات، فرآیندی ست برای اختراع!

توماس ادیسون برای اینکه چراغ برق را اختراع کند، شمع را بهبود نبخشید! بلکه تصمیم گرفت از ابتدا چراغ بهتری بسازد.

۴- Clara Barton

مؤسس Amercian Red Cross : من حاضرم گاهی بدون دریافت هیچ مبلغی، تدریس کنم. اما هرگز حاضر نیستم مبلغی کم تر از دریافتی مردان کسب کنم!

۵- Martha Stewart

مؤسس Martha Stewart Living Omnimedia : شعار جدید من این است = همینکه از میان “تغییر” عبور می کنید، برنده اید.

۶- Anita Roddick

مؤسس Body Shop : اگر کارها را به خوبی انجام می دهید، بهتر انجام دهید. جرأت داشته باشید. خاص، متفاوت و آغازکنده ی هز چیزی باشید.

۷- Tory Burch

رئیس، مدیرعامل و طراح شرکت Tory Burch LLC : من فکر می کنم که شما همیشه می توانید بدست آورید، فقط لازم است از نتیجه دادن آن اطمینان یابید.

۸- Arianna Huffington

مؤسس Huffington Post : “نترسیدن” مانند ماهیچه است. از زندگی شخصی خود آموخته ام که هرچه بیش تر از “نترسیدن” استفاده کنم او قوی تر می شود و اجازه ی ورود “ترس” را به درونم را نمی دهد.

۹- J.K. Rowling

نویسنده : بدون شکست خوردن در چیزی، هرگز نمی توانید زندگی کنید. هرچقدر هم محتاط باشید شکست رخ می دهد.

۱۰- Diane Von Furstenberg

طراح و مؤسس DvF : من می خواستم یک زن مستقل باشم. زنی که صورت حساب های خودش را بتواند از جیب خودش حساب کند. زنی که خودش مسیر زندگی اش را تعیین کند.. بالاخره من همان زن شدم!

 

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar