راهنمایی های برای موفقیت کارآفرینان

راهنمایی های برای موفقیت کارآفرینان

 

موفقیت کارآفرینان

 

همه می دانند درآمدزایی برای شرکت های تجاری اهمیت فراوانی دارد و باعث تداوم آن ها خواهد شد. این امر برای مدیران شرکت ها موضوع بسیار مهمی ست. برای همین هنگامی که کارآفرینان شرکت های خود را تاسیس می کنند سعی دارند میزان مشتریان خود را افزایش دهند زیرا افزایش مشتری به معنای افزایش درآمد و سود است.
ممکن است صحبت درباره فروش محصولات، گرفتن پروژه ها، به دست آوردن سرمایه و دیگر مسائل کسب و کار راحت باشد، اما عملی کردن تمام این کارها بدون برنامه ریزی دشوار خواهد بود. پس توقع هر نوع شکست یا بالا و پایین رفتن قیمت محصولات امری عادی ست. بعد از مذاکره با مشتریان بالقوه آمادگی لازم را برای تمرکز پیدا خواهید کرد.

مدیران سعی دارند کالاهایی را خریداری کنند که سرمایه ی کمی لازم داشته باشد. اما این امر باعث تاثیر گذاری در کیفیت محصولات مورد نظر خواهد شد.
همچنان می تواند تاثیرات منفی روی صاحبان شرکت ها داشته باشد. مشتریان بعد از خرید ممکن است ۶۰، ۹۰  روز و یا حتی ۱۲۰ روز طول بکشد تا پول محصولات را به شرکت پرداخت کنند. ممکن است که همه با خود بیندیشند سود و درآمدزایی شروع شده اما، شرکت ها مجبور خواهند بود برخی از هزینه ها را پرداخت کنند. مثل حقوق کارکنان، یا خرید مواد اولیه برای کسب و کار! سعی کنید پرداخت مشتری شما به صورت نقد باشد تا سرعت پیشرفت کار شما افزایش یابد.

 

چند راهنمایی برای موفقیت کارآفرینان عبارتند از:

 

تعیین شرایط پرداخت از نظر قیمت و زمان پرداخت

ارسال صورتحساب به مشتریان برای پرداخت به موقع هزینه های کالا

پیگیری حساب های دریافتی برای بررسی بدهکاری های شرکت

ارتباط با مشتریانی برای پرداخت قرض

این راهنمایی ها یکی از اساسی ترین بخش هر شرکت تجاری برای اداره کردن درست است. به طور مثال صاحبان رستوران ها دوست دارند مهارت خود را در پخت غذا به نمایش بگذارند اما ممکن است به هیچ وجه دوست نداشته باشند دنبال کسانی بگردند که از آن ها بابت غذا خوردن پول بخواهند.

 

طبق تحقیقات انجام شده دلیل توانایی صاحبان کسب و کار برای ادامه کارهای خود، همان مهارت های شان است. مهارت ها باعث می شود موفقیت و سود بیش تری را به دست آورند و راه خود را ادامه دهند. کارآفرینان بسیاری وجود دارند که نمی دانند چگونه حساب های خود را پیگیری کرده یا جریان نقدی شرکت را بررسی و مطالعه کنند. برای همین معمولا با شکست مواجه می شوند هدف از تاسیس شرکت ها تحقق سود از فروش است.

 

[تعداد: ۹    میانگین: ۴.۷/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar