راهنمای مدیریت منابع انسانی

مدیریت منابع انسانی

با استفاده از راهنمای مدیریت منابع انسانی ، در بهبود عملکرد خود تلاش کنید.

منابع انسانی، یک معیار برای سرعت بخشیدن به توسعه کسب و کار شماست که برای خیلی از کسب و کارهای دیگر، مزیت رقابتی هم ایجاد می کند. نیروی انسانی، باارزش ترین دارایی هر سازمانی ست و باید کاملاً توسعه یافته عمل کند. منابع انسانی، ابزاری است برای ایجاد مزیت رقابتی و افزایش تولیدات سازمان!

این راهنمای ساده ی منابع انسانی قاعده های کلی منابع انسانی، قوانین و فرآیندهای آن را به شما خواهد گفت. با پدیده فکر مهتر همراه باشید.

چالش منابع انسانی

چالش اصلی منابع انسانی در یک سازمان مدرن، ایجاد چرخه زندگی کامل و منطقی برای کلیه ی کارکنان و مدیران آن می باشد. این تغییر بسیار بزرگ از زمانی ست که از منابع انسانی خواسته می شد تا برای مسائل مختلفی که در سازمان وجود دارد راه حل های مجزا ارائه دهند. هیچ کدام از این موارد، مسائل مربوط به منابع انسانی نیستند! بلکه از مسائل مدیران مجموعه می باشند.

راهنمای مدیریت منابع انسانی

 

راهنمای منابع انسانی، یک تصویر کامل و منحصربفرد از ساختار منطقی چرخه زندگی منابع انسانی بدست می دهد که برای مدیران و کارمندان بسیار قابل اهمیت می باشد. چرخه زندگی منابع انسانی می تواند به عنوان یک اصل برای ارتباط با کارمندان به حساب بیاید. بطور مثال، آنها خود را به عنوان یک بخشی از سازمان نمی بینند! در حالی که می توانند خود را از عضوهای واقعی سازمان محسوب کنند.

 

مدیریت منابع انسانی یک بخشی از مدیریت استراتژی سازمان است. مدیر منابع انسانی باید استراتژی منابع انسانی را با استراتژی کسب و کار همسو سازد. آنها نیز، باید پیشنهاداتی جهت افزایش مزیت رقابتی ارائه دهند.

 

منابع انسانی، باارزش ترین دارایی هر سازمانی ست و باید کاملاً توسعه یافته عمل کند. منابع انسانی، ابزاری است برای ایجاد مزیت رقابتی و افزایش تولیدات سازمان!

 

[تعداد: ۶    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar