راهکارهای توسعه SEO که جستجوی سایت شما را بهتر می کند

راهکارهای توسعه SEO

توسعه SEO بطور قطع بر توسعه کسب و کار شما تاثیر مثبت خواهد داشت، چراکه تمامی اصول سئو مطابق با اصول کسب و کار طراحی و پیاده سازی شده است. ما در این مقاله قصد داریم تا راهکارهایی برای توسعه SEO را برای شما ارائه کنیم.

برخی از این مسائل، رفتارهای ساده ای ست که با انجامِ آن جایگاه وب سایت شما در موتورهای جستجو تغییر می کند. و در چند سال اخیر، اینگونه مطالب هیچگونه توسعه ای نیافته اند.

در هر حال، باید بدانیم که هرچه وب سایت شما بیشتر در جلوی چشم افراد قرار بگیرد احتمال کلیک خوردن آن نیز افزایش می شود. پس برای بهبود بخشیدن به جایگاه وب سایت تان با ما همراه باشید.

 

توسعه SEO

 

  • جستجو از طریق تلفن همراه

همانطور که می دانیم، امروزه خیلی از نرم افزارها، بازی ها و سایر امکانات کامپیوترهای شخصی و لپتاپ ها به تلفن های همراه انتقال یافته اند. طبق آمارهای به دست آمده حداقل ۶۰ درصد استفاده از اینترنت، به وسیله ی تلفن همراه می باشد. شاید باور این موضوع کمی سخت و آزاردهنده باشد اما بدیهی ست. به قول معروف: اینترنت تلفن همراه و اینترنت کامپیوتر اصلاً نباید باهم مقایسه شوند! مقایسه ی این دو، مانند این است که تلویزیون رنگی را با تلویزیون سیاه و سفید مقایسه کنید!!

Benedict Evans :‌ امروز، موبایل همان اینترنت است.

براساس تحقیقات به دست آمده توسط Forrester، ما ۸۵ درصد از زمانی را که تلفن همراه در دستمان است با فعالیت در نرم افزارها سپری می کنیم. بله، دقیقاً همان نرم افزارهایی که به هزاران دلیل دانلود کرده و در زمینه های سرگرمی؛ آموزشی؛ و … استفاده می کنیم را شامل می شود.

خب؛ اگر درنظر بگیریم که فعالیت های اینترنتی از طریق استفاده از گوشی های هوشمند در حال افزایش باشند و از طرف دیگر، بیش از نیمی از فعالیت هایمان با گوشی، بخاطر نرم افزارهای موجود داخل آن باشد، پس چه به سرِ موتورهای جستجو خواهد آمد؟!

توسعه SEO

به نظر نمی رسد که میزان استفاده از موتورهای جستجو از طریق کامپیوتر کاسته شده باشد اما هیچگونه رشدی هم نداشته است. گویا افراد ثابتی به استفاده از موتورهای جستجو از طریق کامپیوتر پرداخته اند. با این وجود، مصرف محتوای نرم افزار و وسیله از راه گسترده تری ارائه می گردد.

فروشگاههایی که اینگونه نرم افزارها را ارائه می دهند همان گوگل و اپل هستند که با جستجو در آنها می توانید به جدیدترین اپلیکیشن ها دسترسی پیدا کنید.

 

  • جستجو در شبکه های اجتماعی

بیشتر از یک سال است که به فیسبوک، توئیتر و اسنپ چت، ویژگی های جدیدی اضافه شده است. کمتر کسی متوجه این خدمات شده است. اما به آرامی، موردتوجه همگان قرار خواهند گرفت.

برای مثال، آیا می دانستید که فیسبوک قادر است محتوای مطلب شما را هم مانند جستجوی نام افراد و صفحات جستجو کند؟

۱٫۵ بیلیون جستجو بطور روزانه هدایت می شود. این رقم، از طریق گوگل هم ۳٫۵ بیلیون می باشد. هرچه پیش تر می رویم می بینیم که اهداف این رسانه ها از نام فرد و گروه به نوع مطلب تغییر کرده است.

 

توسعه SEO

این یک شوخی نیست! شما هم اگر توجه کنید خواهید دید که می توانید هر موضوعی که در سراسر فیسبوک منتشر شده است را مطالعه کنید.

دومین فعالیتی که به شما کمک می کند نحوه ی شروع این کانال ها برای تولید محتواست. عبارت “کانال” استفاده می شود زیرا این سایت ها در تاریخچه ی خود، واقعاً تأثیر بسیار زیادی در پیشرفت شرکت ها و کمپانی ها داشته اند. (راهی ست برای برگرداندن مخاطب به وب سایت کسب و کار و کسب بازدید بیشتر)

  • جستجو از طریق صدا / منشی شخصی

در طی سالهای اخیر، ما Siri را نیز برای این حوزه معرفی کرده بودیم. اما این جستجوگر که منشی شخصی شماست توسط اپل، آمارون، گوگل و مایکروسافت ساخته شده است. این جستجوگر با فرآیندی طولانی تر، توسعه یافته و فراتر از کامپیوتر و گوشی های هوشمند عمل می کند.

 

توسعه SEO

همواره به خاطر داشته باشید:‌ زمانی که اینترنت همه جا در اطراف مردم باشد، بدون شک دسترسی آنها را به منبع اصلی (شرکت موردنظر که به دنبال اطلاعاتی از آن هستند) فراهم می کند که این تغییر تمام برنامه را بهم زده و شما را به تولید محتوای مفیدتر مجبور می کند.

 

[تعداد: ۴    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
1 نویسندگان دیدگاه
حسابداری
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
حسابداری
مهمان
حسابداری

سئو داره روز به روز پیشرفته تر و سخت تر میشه ، ولی برای هر کسب و کاری هم حتما لازمه