راهی مطمئن جهت حفاظت از iPhone 6s شما

iphone6spower

 

آیفون ۶s اپل ممکن است بدون هیچ پوشش و قابی، با شیشه ی بدون حفاظ، لبه ی آلومینیومی و پشت محکمی طراحی شده و زیبا باشد. اما تقریبا بیشتر افراد با توجه به گوشی هوشمند لوکس خود تصمیم می گیرند تا برای آن،  قاب و حفاظ بگیرند. در اینجا است که صحبت از صنعت دیگر به میان می آید.

با راه اندازی آیفون ۶S، یک فرصت فوق العاده برای افرادی که طرح های موجود را به روز رسانی می کنند، پیش آمد تا ایده های جدید خود را اجرا کنند. گزینه هایی برای تغییر ظاهر گوشی وجود دارد که بدین وسیله متخصصان، ویژگی ها و قابلیت هایی را به آن اضافه می کنند که تمامی این ها برای تغییر آیفون شما به منظور بهتر شدن، به کار می روند.

شرکت Apple ویژگی های بسیاری را در iPhone 6S به روز رسانی کرد، اما ظرفیت باتری iPhone 6 بهتر از ۶S است. باتری گوشی ۶S تنها ۱۷۱۵ میلی آمپر است که قدرتش در مقایسه با ۶، حدود ۹۵ میلی آمپر کمتر می باشد و مصرف کنندگان ۶S،  در طی روز مجبورند به طور دائم به سطح باتری خود دقت  کنند. باتری کوچکتر به معنی قاب کوچکتر و همچنین خوش دست تر بودن آن است. به لطف لبه ی بلند شده ی گوشی، از صفحه نمایش محافظت می شود.

آخرین قاب شرکت Trident برای حفاظت از آیفون شما طراحی شده است.

مدل MIL-STD-8106، محبوب تعدادی از تولید کنندگان واقع شده است. لبه ی بلند شده در اطراف صفحه ی شیشه ای، بالای سطح صاف، و گوشه های گرد، گوشی را از هر گونه آسیبی محفوظ نگه می دارد. شرکت Trident از توانایی های خود جهت محافظت از iPhone بسیار مطمئن است.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar