راه اندازی کسب و کار برای طراحی جواهرات

راه اندازی کسب و کار

 

راه اندازی کسب و کار

هنوز هم به راه اندازی کسب و کار خود اقدام نکرده اید؟

برای آشنایی شما عزیزان با مبحث طراحی جواهرات، امروز به معرفی این حوزه می پردازیم. همراه باشید.


اگر انسان یکی از سنگ های گرانبها را داشته باشد مانند طلا، نقره، و… و یا سنگ هایی مانند الماس، یاقوت، زمرد، و یا مروارید بدون شک می تواند آن ها را به کسانی که کسب و کارشان طراحی و ساخت جواهرات است و یا شرکت های تجاری دارند بفروشد تا این شرکت ها با طراحی و کار روی این سنگ ها آن ها را به اشکال زیباتری دربیاورند و با قیمت بیش تر از قیمت خرید، آن ها را به فروش برسانند.

بدون شک طراحانی که در شرکت های طراحی طلا و جواهرات مشغول به کار هستند دستمزد بالایی را دریافت می کنند اگر از عاشقان این کسب و کار باشید به شما پیشنهاد می کنیم این کار را به صورت حرفه ای آموزش ببینید.

بعد از آموزش طراحی جواهرات

بعد از آموزش به شرکت هایی که کار طراحی جواهرات را انجام می دهند مراجعه کنید و طرح های خود را برای آن ها به نمایش بگذارید تا برای استخدام کردن شما تصمیم بگیرند. قطعا در مدت زمان اندکی می توانید تمام مبلغی که برای آموزش خود هزینه کرده اید را با چند بار حقوق گرفتن به دست بیاورید. بعد از کسب درآمد می توانید خودتان محل تجاری شخصی را برای خود تدارک ببینید.

چگونه طراحی جواهرات را بیاموزیم؟

می توانید در دانشگاه های کشورهای اروپایی که این حرفه را آموزش می دهند آموزش ببینید تا در این کار حرفه ای شوید.

آموزش آنلاین : اگر قادر به سفر به کشور های اروپایی نیستید تا در دانشگاه های این کشور ها آموزش ببینید می توانید از طریق اینترنت به صورت آنلاین با ثبت نام در این دانشگاه ها آموزش خود را شروع کنید و اگر می خواهید بدون هزینه این کار را انجام دهید از ویدئوهای یوتیوب که انواع کلیپ های آموزشی این کار را دارد استفاده نمایید.

فواید آموزش دوره های طراحی چیست؟

کارآموزان در این دوره ها طراحی انواع سنگ ها و جواهرات و همینطور آموزش خرید و فروش این جواهرات را آموزش می بینند.
هزینه این دوره ها در آموزشگاه هایی که تعداد کارآموز بیش تری دارد مناسب تر از آموزش های خصوصی می باشد.

انواع طراحی ها

طرح ها از نظر نوع

این طراحی ها بستگی به انواع سنگ های معادن مختلف دارد مثلاً طراحی سنگ های پلاتین با طراحی سنگ های نقره متفاوت است همانطور که طراحی طلای سفید و زرد با هم فرق دارد.

طراحی سنگ های گرانبها

این طراحی ها در انواع سنگ ها متفاوت است مثلا طراحی سنگ الماس با زمرد کبود و عقیق کاملا تفاوت دارد.
سنگ های گرانبهایی مانند الماس که قیمت هر ۵ قیراط آن به ۶۰۰۰۰ دلار می رسد را نمی توان برای جواهرات نقره که قیمت آن نسبت به الماس پایین است استفاده کرد! پس باید از سنگ های گرانبها برای سنگ هایی که با آن ها از نظر ارزش مطابقت دارند استفاده کنید.

طراحی سنگ های تجاری

این طرح ها به دلیل زیبایی بیش اندازه در تجارت مورداستفاده قرار می گیرند و به شخصیت هایی که کسب و کارشان تجارت این سنگ هاست واگذار می شوند. این افراد این طرح های زیبا و بی نظیر را از شرکت ها با قیمت مناسب تری خریداری و در کشورهای دیگر به فروش می رسانند مانند دستبندهایی که با الماس طراحی شده اند و نام آن ها دستبند “تنیس” می باشد.

طراحی طلا و جواهرات سنتی

این طرح ها معمولاً از طلا و یا سنگ های گرانبها ساخته می شوند. برخی از این افراد این سنگ ها را مانند اصل سنگ ها طراحی می کنند تا مانند همان اصل ها هم فروخته شوند. به این نوع طراحی سنگ ها طراحی سنتی می گویند.

[تعداد: ۱۲    میانگین: ۳.۴/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar