راه های افزایش فروش از طریق لینکداین

افزایش فروش

 

افزایش فروش

چطور می توانید موجب افزایش فروش محصولات و خدمات خود شوید؟ شاید لینکداین پاسخ سؤال تان باشد. تست کنید.

وب سایت برند شخصی شما، مهم ترین ابزار و جایی ست که ارتباطات بامعنایی در آن می تواند رخ دهد. وقتی که قرار باشد خودتان را به عنوان یک متخصص در حوزه ی ویژه ی خودتان بشناسانید به محتوای عالی و شبکه ی اجتماعی قدرتمند مثل لینکداین نیاز دارید تا به اشتراک بگذارید.

همانطور که می دانید برنامه ها و ابزارهای متعددی برای این منظور هست اما شما باید بتوانید برنامه ای را که با توجه به حوزه و مخاطبان شما مناسب را انتخاب کرده و روی آن تمرکز کنید. اما امروز در این پست، Susan Gilbert بطور ویژه درباره ی لینکداین صحبت کرده و نکاتی را ارائه می دهد.

خب، برند شخصی شما، چگونه می تواند فروش بیش تری را به خود جذب کند؟ همه ی این اتفاق ها از فعالیت های روزانه و تعاملات درگیرکننده و سازنده ایجاد می شوند. لینکداین هم یکی از برترین ابزارهای شبکه های آنلاین است که به شما اجازه می دهد با مشتریان بالقوه و تاثیرگذاران حوزه ی خود ارتباط برقرار کنید.

در اقتصاد موبایل امروز، همه ی حرف ها بر سر ایستادگی و دوام آوردن با بازارِ هدف و پرورش روابط با استفاده از متد معتبر است. در اینجا چند راه هست که برند شخصی شما می تواند در برنامه ی لینکداین، ارتباطات خوبی را ایجاد کرده و باعث فروش و فرصت های زیادی شود.

ارتباطات سودآوری را در لینکداین بسازید

اولین جایی که باید برای ساخت برند شخصی شروع کنید یک پروفایل به روز شده و تخصصی است که ارتباطات جدید را به خود جذب کند. از همان روزی که ملحق شده، با گروه های تخصصی به تعامل پرداخته و به اشتراک گذاری محتوای شرکت تان می پردازید در حال تجربه ی رشد واقعی با استراتژی هایی که در ادامه می آید هستید:

  • با برنامه تبلیغاتی آغاز کنید

حتی اگر تاکنون در بودجه ی خود درنظر ندارید، اما این استراتژی را در آینده، جایی که بتوانید از مزایای تبلیغات پرداخت شده در لینکداین استفاده کنید قرار دهید. ویژگی های آنها به شما کمک می کند تا پا را فراتر از ارتباطات ایمیلی نهاده و سریع تر از رشد طبیعی، موجب سوق دادن سمت فروش می شود.

  • ارتباط خود را با شبکه تان، حفظ کنید

اگر متوجه شدید که برندتان، چند ارتباط خشک و غیرمتحرک دارد یعنی زمان آن فرارسیده که آنها را با به روزرسانی ها، اطلاعات جدید، رویدادهای ویژه و … پرورش دهید. از InMail برای دستیابی به افراد با رویکرد غیر فروش و با ارائه ی اطلاعات مفیدی که برای مشکلات شان هم راهکار باشد استفاده کنید.

  • در گروه ها، فعال بمانید

برند شخصی شما می تواند ارتباطات جدیدی را از طریق ملحق شدن و شرکت در گروه های تخصصی بدست آورد. سایر اعضا و صاحب نظران مسائلی دارند که شما می توانید در رسیدن به راهکار کمک شان کنید. همینطور این فضا، جایی ست که شما می توانید مقالات و اخبار مفید مرتبط با حوزه ی خود را به اشتراک بگذارید. اما همواره به یاد داشته باشید که محیط های این چنینی فقط و فقط برای ایجاد ارتباطات سازنده و کمک به یکدیگر است، نه روندی برای ارتقای شخصی!

  • هر روز، پستی را قرار دهید

این مورد، می تواند مقاله ای باشد که در گذشته روی بلاگ یا لینکداین شما گنجانده شده است یا حداقل پستی را از وب سایت تان منتشر کنید. با یک تیتر جذاب و توضیحاتی از برندتان می توانید نظرات و بازخوردی را جذب کنید که می تواند مستقیماً آنها را به محصولات و خدماتی که در وب سایت تان قرار گرفته هدایت کند.

فروش اجتماعی در حالت آنلاین برجسته تر می شود و برند شخصی شما فرصت شگفت انگیزی را در ایجاد ارتباطات معتمد و هوشیارانه دارد که می تواند آنها را در سطح لینکداین تبدیل به مشتری کند. هر روز و هر هفته لینکداین خود را چک کنید و با شبکه ی خود در ارتباط بمانید تا علاقه مندان بیش تری را به خود جذب نمایید.

[تعداد: ۱۰    میانگین: ۴.۴/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar