skype ربات تحویل بار ساخت

sidewalk 

 هنگامی که شرکت هایی مانند آمازون و گوگل در حال شرط بندی بر سر هواپیما های بدون سر نشین جهت تحویل بار در آینده بودند، دو تن از بنیان گذاران اسکایپ جوانب یک راهبرد دیگر مانند عابر پیاده را بررسی می کردند.

آنها یک شرکت به نام Starship Technology (کشتی فضایی) تأسیس کرده اند، که ربات هایش به صورت خودکار و حتی در ناحیه های سخت در امتداد پیاده رو به منظور حمل بسته ها با سرعت متوسط ۴ مایل در ساعت عمل می کنند. هدف از ارائه ی «دو کیسه مواد غذایی» با ارزش کالا(تا وزن ۲۰ پوند) در ۵ تا ۳۰ دقیقه که ۱۵-۱۰ برابر کمتر از هزینه ی گزینه های دیگر کنونی است.

گفته می شود، ربات های Starship تا ۹۹ درصد خودکار هستند. بدین منظور که آنها خودشان رانندگی می کنند. نظارت انسان در همه ی زمان ها وجود دارد و آماده است تا کنترل ربات ها را در صورت گیج شدنشان، به دست گیرد. کالاهای داخل«فضای محموله» Starship، تا زمان رسیدن محصولات به دست صاحبانشان به طور امنی بسته و قفل می مانند و تنها توسط گیرنده ی تلفن همراه می توانند باز شوند.

به دلیل سرعت آهسته و تعداد محدود آنها، به چند مرکز Starship در هر شهر نیاز است. هر مرکز در مقدار مایل های کمی می تواند خدمت رسانی کند.

ربات ها الکتریکی هستند و با محیط هایی سازگارند که با استفاده از شبکه ی برق آنجا، شارژ شوند. اما آنها به عنوان وسیله ای برای تحویل بار، بدون شک عامه پسند تر از روش های سنتی مانند ون و دوچرخه هستند.

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar