• فروردین ۱۶, ۱۳۹۹

رشد کسب و کار کوچک با استفاده از دو راهکار ساده امکان پذیر است؟!

رشد کسب و کار کوچک

راهکار رشد کسب و کار کوچک

برای رشد کسب و کار کوچک امروز به یک استراتژی بازاریابی هوشمند و یکپارچه نیاز است. که در همه کانال ها کار کند. در قلب این کار، نیاز به تولید فعال ترافیک و تبدیل سرنخ های فروش قرار دارد. و ۶۵ درصد از شرکت ها از این کار به عنوان چالش اولیه بازاریابی خود یاد می کنند.

فقط از اکثریت پیروی نکنید؛ اگر می خواهید موفق به شناساندن خود شوید، تفکر خلاق لازم است. بنابراین در اینجا نکته هایی درباره بازاریابی هوشمند است. که می تواند به رشد کسب و کار کوچک شما منجر شود.

ایجاد محتوا درباره ترند اجتماعی

آیا دوست دارید نتایج بهتری در گوگل حاصل کنید؟ پس تحقیق کلمه کلیدی را متوقف کرده و شروع به تمرکز روی موضوعات تازه و مورد توجه، کنید. هنگامی که کسب و کار شما کوچک است و یا تازه شروع به کار کرده اید، همیشه نمی توانید از کلمات کلیدی بسیار رقابتی برای رتبه بندی سازمانی استفاده کنید.

ابزار کلمات کلیدی مانند Google Adwords بر روی داده های کلمه کلیدی تاریخی اجرا می شود. بنابراین کلیه کلمات کلیدی با حجم زیاد، بسیار رقابتی هستند و رتبه دادن به آنها دشوار است.

در عوض، به دنبال کردن صفحات اجتماعی، گروه ها و جوامع تاثیرگذار در صنعت خود (در اینستاگرام، توییتر و فیس بوک) شروع کنید. و حواستان به موضوعاتی که ترند هستند، باشد. سپس می توانید درباره آنچه که مردم در حال حاضر درباره آن صحبت می کنند – در قالب مقالات وبلاگ یا فیلم های یوتیوب – محتوا ایجاد کنید. این کار می تواند راهی عالی برای ساختن نام تجاری شما به عنوان یک رهبر فکری باشد. و ترافیک های شلوغ و غیر منتظره (traffic spikes) به دلیل حجم جستجوی بالا با رقابت کم به دست می آورید.

برای مطالعه بیشتر:

چگونه به رهبر فکری صنعت خود تبدیل شوید؟

اتخاذ و تبدیل سرنخ فروش بیشتر

ابزارهای تولید سرنخ فروش طیف وسیعی از ویژگی های قدرتمند را برای یافتن منافع ، ایجاد کانال ارتباطی و ارسال ایمیل های عمده و شخصی ارائه می دهند. به عنوان مثال، هر سرنخ فروش به شما اجازه می دهد که عبارت خاصی را جستجو کنید. و سپس داده های سرنخ فروش را به طور مستقیم در مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) خود در لینکدین ذخیره کنید. اما نباید از این روش برای ایمیل های ناخواسته استفاده کنید؛ در عوض محتوای ارزشمندی را برای کمک به مخاطبان خود جهت غلبه بر چالش هایشان ارسال کنید. تا به ایجاد اعتماد، آگاهی و علاقه به محصول / خدمات شما کمک می کند.

برای مطالعه بیشتر:

سرنخ فروش Sales lead در کسب و کارهای کوچک چگونه ایجاد می شود؟

مواردی که بازگو شد تنها چند راه ساده هستند که به شما کمک می‌کنند میزان رشد کسب و کار کوچک خود را بالا ببرید. و به سود دهی بیشتری برسید. اینکه شما همواره گوش به زنگ پیشرفت‌ها و رشد در کسب و کار خود باشید از اهمیت زیادی برخوردار است. بهتر است همیشه برای هر موقعیتی در مسیر موفقیت و رشد کسب و کار کوچک خود فارغ از اینکه چقدر دور از ذهن به نظر می‌رسد، آماده باشید.

[تعداد: 8   میانگین:  4/5]
Avatar

ناهید خدایاری

علاقه ای که به مترجمی دارم باعث شد دریچه ی عظیمی به رویم باز بشه و با مباحثی آشنا بشم که به نظرم نقش اصلی رو در تشکیل شخصیت و موفقیت افراد (زندگی شخصی و کسب و کار) داره. امیدوارم همه بتونیم ضامن موفقیت خودمون باشیم.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar