رهبران موفق چطور به خلاقیت تشویق می کنند؟

رهبران موفق چطور به خلاقیت تشویق می کنند؟

 

رهبران موفق

رهبران موفق عادت ها و نگرش های منحصرفردی دارند که در مجموع باعث موفقیت خود و سازمان شان می شود.

برای شروع، لازم است که همه ی افراد را در یک صفحه قرار دهید. چهار مدیر برتر تجربه و نظرات خود را در رابطه با فرهنگ مناسب برای خلاقیت به اشتراک گذاشته اند که در این پست باهم می خوانیم.

 

دیکته نکنید!

“ایده را بیان کنید، سپس از تیم خود بپرسید: چطور فکر می کنید؟ آیا راه بهتری هست؟ به همه نگویید که چه کاری باید انجام داد- با سوال پرسیدن پیش بروید. بسیار خلاقانه تر است اگر چشم اندازهای همه ی اعضا درباره ی پروژه، سازگاری داشته باشد”

Dror Benshetrit

موسس Studio Dror

مسیر را ایجاد کنید

اطلاعات را به اشتراک بگذارید. ما با کسانی که آنها را تحسین می کنیم رابطه ی دوستی برقرار می کنیم. حتی شاید کسانی که آنها را رقیب می پندارید هم شامل شود. مثل سازمان های خیرانه ی Water، Global Giving و Kiva . ما با آنها در ارتباط بوده و تجارب مان را سهیم می شویم.

Charles Best

مدیرعامل DonorsChoose.org

از تظاهری بودن، پرهیز کنید

ما افراد را در پروژه هایی قرار می دهیم که جهان بینیِ منحصربفردشان را با خود همراه می کنند. سال ها قبل، فردی که در بخش Subaru (کارخانه اتومبیل) برای ما کار می کرد از ماشین ها نفرت داشت! پس او برای اینکه بتواند کارش را انجام دهد لازم بود که عاشقِ ماشین ها شود.

Karl Lieberman

مدیر اجرایی خلاق در آژانس تبلیغاتی Wieden+Kennedy

دوباره تنظیم کنید

گاهی اوقات شما نیاز دارید که همه چیز را از پنجره به بیرون پرت کرده و پس از آن لحظه همه چیز را از نو بنا کنید. بدون هیچگونه محدودیتی – بزرگ فکر کنید.

Vee Bravo

فیلم ساز Tribeca Film Institute

 

به گفته ی Eleanor Roosevelt ” برای اینکه خودتان را کنترل کنید، از مغزتان استفاده کنید. اما برای کنترل دیگران، از قلب تان!

” ترس های خود را نزد خودتان نگاه دارید، شهامت و جرأت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. ” –Robert Louis Stevenson

 

[تعداد: ۴    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar