ساده ترین استراتژی برای تجارت ارز خارجی در جهان

تجارت ارز خارجی

تجارت ارز

اگر شما به دنبال استراتژی های تجارت عمومی در جهان هستید می توانید بر اساس سطوح افقی حرکت و قیمت اجزاء کلیدی را بیاموزید. همینطور می توانید این استراتژی ها را از طریق رسم سطوح پایه در نمودار یاد بگیرید. سپس در انتظار سیگنالی از حرکت قیمت های اطراف باشید.

چرا یک سطح افقی بسیار مهم است:

اگر می خواهید از طریق نمودار قیمت را یاد بگیرید پس باید چند مورد را بدانید. مانند جنبش های سطح افقی: همه چیز در بازار مانند یک خط افقی است که به عنوان ستون فقرات استراتژی تجاری برای بسیاری از سرمایه گذاران در نظر گرفته می شود. به طور کلی این سطوح یکی از اصول اولیه تجارت در بازار است و بر روند قیمت ها تاثیر می گذارد.
سطح افقی با زمان و ارزش مناطق مورد نظر به شما کمک می کند خطرات را تعیین، و سطح قیمت ثابت را برای توقف خسارت کنترل کنید. اما باید بدانید سطوح افقی تنها عاملی نیست که باید در جستجوی آن باشید. عواملی بیشتری وجود دارد که با قیمت تغییر می کند. با این حال سطح افقی به عنوان پایه ای برای ساده ترین استراتژی تجاری در نظر گرفته شده است.

نمونه هایی از تجارت با استفاده از خطوط افقی و نشانه هایی از حرکت قیمت:

بهترین راه برای تجارت با خطوط افقی در بازار نقطه عطف یا نوسان است. زیرا در بازار با ایجاد یک سطح افقی سعود و نزول می یابد. این امور سطوح نوسان یا نقاط عطف نامیده می شود و با تماشای حرکت قیمت از نقطه تحول در بازار می توانیم یک احتمال بسیار بالایی از شرایط تجاری در بازار را پیدا کنیم.

به تصویر زیر نگاه کنید و توجه کنید که چگونه با اوج گرفتن بازار سطح های جدیدی را خلق می کند. همچنین نقاط مقاومتی را هنگام سقوط از این نقاط خلق می کند. زیرا پشت ارتفاع مقاومت سابق قرار می گیرد پس تبدیل به نقطه عطف می شود. بنابراین مقاومت های قدیمی، پشتیبانی جدید برای روند رو به رشد می شود.

تجارت ارزتجارت خطوط افقی در بازار های خاص با طیف وسیعی از حرکت قیمت:

طریقه دیگر برای تجارت خطوط افقی در بازار تماشای شرایط شکل گیری قیمت در نزدیکی و محدودیت مقیاس بازار مشخص شده است.
متاسفانه بازار همیشه آنطور که می خواهیم پیش نمی رود و بین مقاومت و حمایت در یک محدوده نوسان می کند. خوشبختانه بازار با این آمار و وضعیت به ما اجازه می دهد تا به تجارت در هر شرایط حتی در محدوده حرکت با قیمت کم نیز به تجارت بپردازیم.

خطوط افقی تجارت “منطقه رویداد” با حرکت قیمت:

مناطق رویداد خطوط افقی هستند که می تواند زمینه احتمال برای دیدن ترکیب وضعیت را مشخص کنند. هنگامی که یک رویداد بزرگ در قیمت بازار به وجود می آید، مانند نفوذ نوار داخلی یا نوار معکوس، قیمت “منطقه رویداد” را در سطح افقی ایجاد می کند و شما متوجه خواهید شد که منطقه رویداد در بعضی اوقات مهم است چون ممکن است قیمت در اغلب اوقات بخاطر تست معکوس شود.
در نتیجه سطح افقی تجارت با حرکت قیمت سیگنال و استراتژی های معاملاتی در بازار ساده و موفقیت آمیز می شود. و برای تجزیه و تحلیل تجارت مفید است. می توان استدلال کرد که این استراتژی ساده ترین استراتژی جهان و موثر ترین است.

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar