• فروردین ۱۹, ۱۳۹۹

سردی هوا به معاملات مسکن هم سرایت کرد!

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران تعداد معاملات خرید و فروش و اجاره مسکن در ۹ روز اول آذرماه سال جاری را اعلام کرد.

آقای حسام عقبایی در خصوص تعداد معاملات این روزهای آذرماه اعلام کرد که: در ۹ روز نخست آذرماه ۱۳۹۴ تعداد معاملات خرید و فروش و نیز اجاره مسکن در تهران به ترتیب ۴۹۵۲ مورد و ۴۸۰۵ مورد بوده است.

ایشان آمار معاملات در کل ایران را هم اینگونه بیان کردند: در کل کشور هم طی ۹ روز اول آذرماه ۲۹ هزار و ۳۰۸ مورد معاملات خرید و فروش و ۱۶ هزار و ۷۰۸ مورد معاملات اجاره داشتیم که تمام ارقام در تهران و کل کشور نسبت به ۹ روز ابتدای آذرماه سال ۱۳۹۳ با کاهش همراه بوده است.

 

معاملات مسکن.بازارپرس

 

رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران تعداد معاملات آبان ماه مسکن را هم نسبت به مهرماه دارای کاهش دانست و گفت: بازار مسکن پاییز آرامی را سپری کرد و حجم معاملات با ثبات همراه بود. در آبان ماه در شهر تهران ۱۳ هزار و ۴۴۶ قرارداد خرید و فروش و ۱۴ هزار و ۸۴۵ قرارداد اجاره داشتیم که این آمار نسبت به مهرماه کمتر بوده است. همچنین در آبان و مهر نسبت به شهریورماه با کاهش معاملات مواجه بودیم.

به گفته عقبایی، در سطح کشور هم در آبان ماه سال جاری ۸۱ هزار و ۲۱۰ قرارداد خرید و فروش و ۵۳ هزار و ۲۶۳ قرارداد اجاره ثبت شد. برداشت ما این است که تا پایان سال ثبات نسبی در بخش مسکن حاکم خواهد بود.

 

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar