سرمایه شرکت های نوظهور و نقش آن در موفقیت شرکت ها

 

سرمایه شرکت های نوظهور

سرمایه شرکت های نوظهور از چه طریقی تأمین می شود؟ آیا با تأمین سرمایه ی لازم برای شرکت ها، موفقیت آنها حتمی ست؟

بسیاری از مردم کم کم دارند از گسترش سریع کارآفرینی مطلع می شوند. به طوری که اگر در روز یک مقاله نخوانند یا برای آشنایی با دوره های جدید به موسسه ها مراجعه نکنند روزِ آن ها به شب نمی رسد. در طول روز یا دنبال مسابقه های کارآفرینی هستند یا در فکر احداث نمایشگاه های متنوع! سوالات متفاوتی ذهن همه را به خود مشغول کرده است. از قبیل اینکه آیا هر کسی که تصمیم گرفته کارآفرین باشد موفق شده؟ آیا همه انسان ها صلاحیت کارآفرین بودن را دارند؟ مقاله امروز ما درباره تصمیم گیری مردم برای کارآفرین شدن بوده و از هر گونه بدبینی به دور است. می خواهیم از شما دعوت کنیم به شکل درستی فکر کنید و درباره کارآفرینی تصمیم بگیرید. این پست را با پدیده فکر مهتر همراه باشید.

 

کارهای بزرگ براساس حدس یا توقع انجام نمی شود!

راه و جهت کار آفرینی و آرزوهایی که برای کارمان داریم بیش تر از خواندن یا شنیدن داستان های شرکت های موفق مختلف و میلیونرها تاثیر می پذیرد. مدیران شرکت های موفق در طول مدت زمان تعیین شده ای توانسته اند به میلیاردها سرمایه دست یابند. مردم طبق شنیده های دیگران و بدون تصمیم درست، سرمایه های کلان خود را در این راه صرف می کنند اما متاسفانه چون بر پایه یک طرح درست بنا نشده با شکست مواجه می شود.

بدون شک درباره میانگین شکست در شرکت های نوظهور و پروژه های آن ها چیزهایی را شنیده اید. درصد شکست این موسسه ها بسیار بالاست. تحقیقات نشان می دهد که ۹۰ درصد از پروژه ها وارد چهارمین سال تاسیس خود نمی شوند!

دلایل گوناگونی برای شکست پروژه ها وجود دارد می توانید از طریق خواندن مقاله های مختلفی که در وب سایت حاضر گنجانده شده از اشتباهات و موانع کارآفرینی مطلع شوید. شما را به خواندن مقالات زیر دعوت می کنیم:

مطالب پیشنهادی:

 

یک سوال اساسی و ساده در اینجا مطرح می شود:  آیا کارآفرینان با داشتن سرمایه، شانس موفق بیش تری دارند؟ اصلاً سرمایه شرکت های نوظهور که می شناسید چطور تأمین شده است؟

کارآفرینانی که صاحب سرمایه هستند مفاهیم اشتباه گوناگونی درباره موفقیت دارند، آن ها معتقدند، با پول می توانند موفقیت را به دست آورند اما تخصص در کار را مدنظر نمی گیرند. کارهایی که مرتبط به اینترنت باشد به متخصص نیاز داشته و هر بخش مسئول متفاوتی دارد. انکار نمی کنیم که پول در کارهایی چون کارآفرینی لازم و ضروری ست و نداشتن سرمایه می تواند باعث شکست کار شده و پروژه شما را بدون نتیجه متوقف کند. اما باید یاد بگیرید سرمایه خود را در چه راهی و چگونه صرف کنید.

 

شوق و اشتیاق

هر کار آفرین باید هدفش به دست آوردن پول از کسب و کارش باشد. زمان خود را صرف توسعه کار کنید تا قواعد بازاریابی را به روش های گوناگون اجرا نمایید. استراتژی های درست را روی کار منطبق کنید تا رضایت مشتریان جلب شود و به طور مداوم با کارآفرینان داد و ستد داشته باشند. تمام روند کار باید به شکل سالم و صحیح پیش برود تا نتیجه ی آن، شرکتی موفق، تیمی فعال و موفق باشد. هیچ کسی بدون تفکر درست نمی تواند سرمایه خود را افزایش دهد.

[تعداد: ۶    میانگین: ۴.۷/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar