شادترین کسب و کارهای دنیا در سال ۲۰۱۷ کدام کسب و کار ها هستند؟

شادترین کسب و کارهای دنیا در سال 2017

شادترین کسب و کارهای دنیا چه تاثیری در روحیه مردم دارد؟ همه انسان ها آرزو دارند کسب و کاری خوب با حقوق نجومی را از آن خود کنند. اما شادی کسب و کار چند درصد برای مردم مهم است؟ می توانیم کسانی را که در هم در کسب و کار موفق و هم شاداند خوش شانس ترین انسان ها بدانیم. این افراد هیچ گونه استرسی در کار حس نمی کنند. فکر می کنید شادترین کسب و کارهای دنیا کدام شغل ها هستند؟ در این پست به معرفی شادترین کسب و کارهای دنیا در سال ۲۰۱۷ می پردازیم.

۱_ متخصص بازاریابی؛ “Marketing Specialist” متوسط حقوق سالیانه حدود ۵۲ هزار دلار

۲_ متخصص استخدام؛ “HR/Recruiter” متوسط حقوق سالیانه حدود ۵۷ هزار دلار

۳_ معلم کمکی؛ “Teaching Assistant” متوسط حقوق سالیانه ۲۹ هزار دلار

۴_ توسعه دهنده؛ “Net Developer” متوسط حقوق سالیانه حدوو ۷۵.۲۹۵ هزار دلار

۵_ مدیر بازاریابی؛ “Director Of Marketing” متوسط حقوق سالیانه ۸۶.۴۱۷ دلار

۶_ کاوش و حفاری؛ “Directional Driller” متوسط حقوق سالیانه حدود ۱۷۸.۱۵۵ هزار دلار

۷_ تحلیلگر و تضمین کننده کیفیت؛ “QA Analyst” متوسط حقوق سالیانه حدود ۷۴.۱۷۵ هزار دلار

۸_ مدیر فنی؛ “Trchnical Lead” متوسط حقوق سالیانه حدود ۳.۵۳۹ هزار دلار

۹-مهندس ارشد؛ “Senior Engineer” متوسط حقوق سالیانه حدود ۱۰۰.۶۳۰ هزار دلار

۱۰- مدیر شبکه؛ “Network Administrator” متوسط حقوق سالیانه حدود ۷۳.۹۱۰ هزار دلار

 

رتبه “اول” شادترین کسب و کارهای دنیا

* همانطور که در بالا ذکر کردیم متخصص بازاریابی با کسب رتبه “اول” اولین امتیاز شادترین کسب و کارهای دنیا در ۲۰۱۷ را به خود اختصاص داد. شاخص شادی این کسب و کار حدود ۳.۷۵۷ می باشد که تقریبا متوسط حقوق سالیانه این افراد حدود ۵۲ هزار دلار بوده و در رتبه اول شاد ترین شغل ها قرار دارد. این میانگین قدرت، نوآوری، و استفاده از استراتژی های کارآمد برای حل مشکلات این نوع افراد در کسب و کار را نمایان می سازد. افرادی که با قدرت لازم می توانند استراتژی های خوبی جهت توسعه شرکت ها ارائه دهند.

 

رتبه “دوم” شادترین کسب و کارهای دنیا

* رتبه “دوم” شادترین کسب و کارهای دنیا به شغل متخصص استخدام تعلق می گیرد، این شخص تاثیر خوبی در آموزش مهارت های استخدام کارکنان در شرکت ها دارد شاخص شادی این کسب و کار حدود ۳.۶۷۹ می باشد و متوسط حقوق این افراد ۵۷ هزار دلار در سال است.

 

رتبه “سوم” شادترین کسب و کارهای دنیا

*رتبه “سوم”  به استاد کمکی در دانشگاه ها تعلق می گیرد شاخص سالیانه این کسب و کار به ۳.۶۷۵ رسیده و متوسط حقوق سالیانه حدود ۲۹ هزار دلار است. این افراد در افزایش تجربیات اساتید دانشگاه ها نقش چشم گیری را ایفا می کنند.

 

رتبه “چهارم” شادترین کسب و کارهای دنیا

*رتبه “چهارم” شادترین کسب و کارهای دنیا در سال ۲۰۱۷ به فرد توسعه دهنده “Net Developer” تعلق می گیرد. شاخص شادی این کسب و کار ۳.۶۴۵ بوده و متوسط حقوق سالیانه این افراد ۷۵.۲۹۵ هزار دلار است.

 

رتبه “پنجم” شادترین کسب و کارهای دنیا

*رتبه “پنجم” شادترین کسب و کارهای دنیا به مدیر بازاریابی تعلق می گیرد این فرد با مهارت خود سطح فروش شرکت هایی که خدمات/محصولات دارند را افزایش می دهد. شاخص شادی این کسب و کار حدود ۳.۶۱۶ بوده و متوسط حقوق آن ها ۸۶.۴۱۷ هزار دلار است.

 

رتبه “ششم” شادترین کسب و کارهای دنیا

*رتبه “ششم” شادترین کسب و کارهای دنیا به کاوش گر حفاری تعلق می گیرد. شاخص سالیانه این کسب و کار ۳.۵۹۲ بوده و متوسط حقوق حدود ۱۷۸.۱۵۵ هزار دلار است. این کسب و کار را می توان جزء کسب و کارهای سخت هم توصیف کرد. صاحبان این کسب و کار برای کاوش مناطق از ابزارهای الکتریکی بهره می برند.

 

رتبه “هفتم” شادترین کسب و کارهای دنیا

*رتبه “هفتم”  به تحلیلگر و تضمین کننده کیفیت تعلق می گیرد. شاخص شادی این کسب و کار ۳.۵۴۵ بوده و متوسط حقوق ۷۴.۱۷۵ هزار دلار است. وظیفه صاحبان این کسب و کارها نظارت بر توسعه، افزایش کیفیت محصولات و تحلیل معیارهای مربوط به سلامت انسان هاست.

 

رتبه “هشتم” شادترین کسب و کارهای دنیا

*رتبه “هشتم”  به مدیر فنی تعلق می گیرد. شاخص شادی این کسب و کار ۳.۵۳۹ بوده و متوسط حقوق این شغل ۸۴.۵۱۱ هزار دلار است. صاحب این شغل بخشی از وقت خود را در مدیریت و تنظیم بخش فنی می گذراند و جزء دیگر کار خود را به عنوان مدیر توسعه تکنولوژی شرکت سپری می کند.

 

رتبه “نهم” شادترین کسب و کارهای دنیا

*رتبه “نهم” شادترین کسب و کارهای دنیا به مهندس ارشد تعلق می گیرد. شاخص شادی این کسب و کار ۳.۵۰۷ بوده و متوسط حقوق سالیانه ۱۰۰.۶۳۰ هزار لار است.

 

رتبه “دهم” شادترین کسب و کارهای دنیا

*و آخرین رتبه که رتبه “دهم” شادترین کسب و کارهای دنیا در سال ۲۰۱۷ به مدیر شبکه تعلق می گیرد شاخص شادی این کسب و کار ۳.۴۸۴ بوده و متوسط حقوق سالیانه این افراد ۷۳.۹۱۰ هزار دلار است. این کسب و کار متنوع بوده و چالش های بسیاری دارد. مدیران شبکه وظایفی دارند که باید دقیق انجام دهند تا مدیریت شبکه به شکل صحیحی اجرا شود همچنین این افراد مهارت ارتباط با مردم را نیز خوب آموزش دیده اند.

همانطور که گزارش شادترین کسب و کارهای دنیا نشان داد تنها موفقیت برای یک کسب وکار کافی نیست و شاخص شادی در کسب و کار ها نقش مهمی را ایفا می کند.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar