• فروردین ۱۶, ۱۳۹۹

شاسی بلندهای جنرال موتورز چینی در بازار آمریکا

 

Haval-H6

 

به گزارش مجله ی WallStreet در روز پنجشنبه، شرکت جنرال موتورز عنوان کرد، برنامه دارد تا خودروهای ساخت چین را از اوایل سال آینده به ایالات متحده وارد کند.

شرکت دیترویت گزارش می دهد: فروش بیوک، ماشین نیمه شاسی ساخت شرق چین، آغاز خواهد شد. جنرال موتورز قصد دارد بین ۳۰ هزار تا ۴۰ هزار دستگاه خودرو به بازار آمریکا وارد کند. آخرین خبر، بنا بر گزارشات این است که سومین شاسی بلند به خط بیوک آمریکا اضافه شد و به Encore ساخت کره جنوبی و Enclave ساخت میشیگان پیوست.

طبق گزارشات مجله با استناد به منبع، مقامات جنرال موتورز درباره این طرح می گویند: با واردات بیوک، پیش بینی شده که شکاف  ایجاد شده در خط تولید این برند نامی، رفع شود.

مقامات اتحادیه ی کارگران خودرو آمریکا که قراردادی چهار ساله جهت آزمایش جنرال موتورز بسته اند، اعضاء را به قبول این پیشنهاد تشویق می کنند. در ماه اکتبر، اتحادیه گفت در پی این قرارداد، «دستاوردهای قابل توجه و امنیت شغلی»برای کارگران شرکت اتومبیل سازی آمریکا، برقرار شده است.

با توجه به خبرگذاری فرانسه، تا کنون ۵۵/۴ درصد از اعضاء موافقت خود را اعلام نمودند. در صورتی که دیگر اعضاء همچنان مخالف هستند. فروشنده بیوک، Jerry Seiner گزارش داد که اگر انتظارات مشتریان براورده شود و کیفیت وجود داشته باشد، بیوک در آمریکا به خوبی مورد استقبال واقع می شود.

[تعداد: 2   میانگین:  3/5]
Avatar

سپیده خرازی

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar