شایعه جعلی بودن پلی استیشن Nintendo

 

Nintendo2

 

پیدایش پلی استیشن اصل، چیزی است که در حال حاضر بیشتر بازی کننده ها در مورد آن می دانند که Nintendo با Sony جهت ساخت کنسول جدید همکاری کرد. هر چند سونی با استفاده از تکنولوژی، موفق ترین کنسول تاریخ را ساخت.

قسمت جالب در این بود که پلی استیشن نسخه ی Nintendo حدود ۲۰۰ نمونه ی اولیه داشت. آقای Dan Diebold و پدرش Terry این دستگاه را در یک مزایده ی ورشکستگی به قیمت ۷۵ دلار خریدند. آقای Terry برای شرکت Advanta کار می کرد و هنگامی که در سال ۲۰۰۹، شرکت ورشکسته شد، چند چیز از جمله پلی استیشن Nintendo را از مزایده ی ورشکستگی این شرکت خریداری کرد.مورد شگفت انگیز این ایت که این نمونه کنسول، به خوبی برای بیشتر قسمت ها کار می کند.

با این حال، برای کسانی که فکر می کردند این دستگاه جعلی بوده به طور کامل مشخص شد که اینگونه نیست. نه تنها او سیستم عامل مرسوم خود را دارد بلکه سخت افزار داخلش شامل تراشه ها وقطعات Sony می باشد، با وجود این دو نکته، تمام ابهامات در مورد جعلی بودن، از بین می روند. حتی برای مشروعیت پیدا کردن آن، تا پیاده کردن کنسول و استفاده از اشعه ایکس پیش رفتند.

آقایان Dan,Terry Diebold خدمت تاریخی را در عرصه ی بازی، انجام دادند که کمک می کند تا پیدایش پلی استیشن سونی را اثبات کند و همچنین متذکر می شود که شریک و همکار سابق Nintendo بوده است.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

درباره نویسنده

Avatar

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar