شرکت اپل از سامسونگ صفحات OLED درخواست کرد!

درخواست صفحات OLED اپل از سامسونگ
شرکت اپل از سامسونگ صفحات OLED درخواست کرد!

اپل و سامسونگ

اپل خواستار تولید صفحه های OLED شده است.

با توجه به گزارش های جدید اپل از شرکت سامسونگ درخواست کرده که این صفحات را برایش تولید کند این صفحات به اندازه ۵٫۵ اینچ می باشد که برای تلفن های آیفون S7 استفاده می شوند. این خبر از روزنامه چینی وول ستریت ژورنال و اپل به مدت ۳سال با سامسونگ قرار داد بست تا این صفحات را برایشان بسازند و این نشان دهنده انعکاس بزرگ اپل است که امیدوار است صفحه OLED بهتر از LCD عمل کند.
اندازه گیری ها مشخص می کند که اپل این صفحات را برای سال جدید استفاده می کند.
این توجه اپل پیامد های عمده برای بسیاری از تولید کنندگان دارد در حال حاضر سامسونگ بزرگترین شرکت تولید کننده OLED در گوشی های هوشمند است. با توجه به اینکه اپل به مدت ۳سال با سامسونگ قرار داد بسته است این خبر قطعا در اعتماد بقیه شرکت ها در آینده موثر خواهد بود و می توانند در میان شرکت های چینی با آنها به رقابت بپردازند.
همانطور که مزایای صفحات OLED نسبت به LCD ذکر شده است این صفحات در ضخامت نازکتر و با مصرف انرژی کمتر بوده و زیبایی خاصی به گوشی می دهند.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

    مطالب مرتبط

    نظر بدهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *