• اسفند ۸, ۱۳۹۸

با مشتری ناراضی چه می کنید؟

بالاخره هر شغل و شرکت و کارخانه ای ممکن است مرتکب اشتباه شود! اما سؤال اینجاست که آیا ما باید این اشتباهات را به باد فراموشی بسپاریم یا نه، همواره به محض شنیدن نام آن، نارضایتی خود را بروز دهیم؟‍‍!

 

فولکس واگن.بازارپرس

یک نفر از کسانی که جواب خیر به این سؤال می دهند بر یادآوری اشتباهات این شرکت اصرار می ورزد. او اعتراض و نارضایتی خود را از طریق نوشته ای روی ون خود نشان داد. این شخص از خودروی خود برای یاوه سرایی ضد تبلیغاتی و تشویق مردم برای نخریدن خودروی فولکس واگن استفاده کرده است.

او بر روی اتومبیل خود این متن را نوشت: آیا در فکر خرید یک فولکس واگن جدید هستید؟ انجام این کار را اصلاً به شما پیشنهاد نمیکنم!

در ادامه ی این نوشته بر روی بدنه اتومبیل، یک سری مشکلات خودورهای ون فولکس واگن نیز قید شده است. از جمله ی این مشکلات نیاز به تعویض موتور پس از طی ۱۰۰ کیلومتر راه و اتهام به شرکت فولکس واگن درباره ی اطلاع از نقص خودرو و عدم اطلاع دادن به مردم می باشد.

 

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar