طرح فروش محصولات برای هر کسب و کاری الزامیست(۴)

banner-hr-strategy

طرح فروش محصولات

در جلسه گذشته در مورد اهمیت تکنولوژی صحبت کردیم. در ادامه با طرح فروش محصولات همراه ما باشید …

طرح فروش محصولات (۳)

طرح فروش محصولات (۲)

طرح فروش محصولات (۱)

پلتفرم های دیجیتال و وب سایت های مفید برای کارآفرینان پرمشغله

در این عصر دیجیتال، گزینه های بسیار زیادی برای سازماندهی هزینه ها و توسعه برنامه ریزی های مالی برای کارآفرینان وجود دارد.

راه حل های فراگیری نظیرmint، ibank، moneydanceو.. به صورت آنلاین طراحی شده اند. این ابزارها برای حل کمک به وجوه مالی و کاهش ریسک  کارآفرینان تهیه شده اند.

شبکه های اجتماعی کارآفرینی…

رسانه های اجتماعی امروزه یکی از مهم ترین تاکتیک های بازاریابی در سراسر جهان است. و این دقیقا چیزی است که توسط کارآفرینان و بنیانگذاران استارتاپ ها نادیده گرفته می شود. رسانه های اجتماعی می تواند یک راه فوق العاده برای جذب سرمایه و ارتباط با سرمایه گذاران بالقوه باشد.

برنامه های کاربردی وب و ابزارهای شبکه های اجتماعی زیادی برای اتصال بین سرمایه گذاران و کارآفرینان وجود دارد.

اما شما باید بدانید که کدام رسانه و کدام ابزار برای جذب سرمایه گذاران بالقوه کسب و کارتان مناسب است.

قدرت اینترنت به قدرت تعداد افراد است…

سیستم عامل  crowdfunding و پلترفم هایی مانند KickStarter، Lending Club، Indiegogo درگاهی جهانی هستند بین سرمایه گذاران بالقوه و ایده پردازان خلاقی که سرمایه لازم برای عملی کردن ایده های خود ندارند.

جالب است بدانید بیش از ششصد پلتفرم در سراسر جهان وجود دارد و سالانه میلیاردها دلار درآمدزایی میکند.

بیت کوین ممکن است استارتاپی را تغییر دهد…

درحالی که شاید تعدادی از فراد مبادله پول و کالا را از طریق وب ناامن و دارای ریسک هک بدانند اما ابزارهایی نظیر بیت کوین در سال های اخیر به عنوان یکی از جالب ترین نوآوری های هوشمند فناوری اطلاعات برای سیستم های پرداخت بشمار می رود. بیت کوین دقیقا یک استارتاپ است.استارتاپی که به سرعت رشد نموده است. بیت کوین فرصت های بالقوه کسب و کار متناسب با بودجه را نیز پیشنهاد می دهد. اینگونه فرم های ارزی دیجیتال برای کارآفرینان و صاحبان ایده بسیار مهم است.

در نهایت خودتان  بهتر می دانید که راه اندازی یک کسب و کار پیچیدگی و مشکلات  فراوانی دارد .پس چرا با استفاده از تکنولوژی بهترین و آسان ترین راه پیداکردن بودجه را انتخاب نکنید!

زمان و قدرت خود را برای کشف تکنولوژی های جدید صرف کنید. اید بهترین راه بهبود کسب و کارتان، یافتن سرمایه و بودجه از طریق تکنولوژی باشد!

ادامه دارد…

[تعداد: ۳    میانگین: ۴.۳/۵]

درباره نویسنده

Avatar

کسب و کار دیروز، قوی سفید امروزست... و کسب و کار امروز، قوی سیاه فرداست... برای صعود، کافی است قوی سیاه را باور کنی! کارشناس مهندسی صنایع

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar