عادات صبحگاهی کارآفرینان برتر و افراد موفق

عادات صبحگاهی کارآفرینان برتر

هر کسی مراسم صبحگاهی خود را برای بیدار شدن  به روش خاصی برگزار می کند، که روی  روحیه، روانی و جسمی او تاثیر می گذارد، و عده دیگری هستند که به این عناصر توجهی ندارند و به توصیه های پزشکان که بیدار شدن اول وقت، صبحانه سالم خوردن و برنامه ریزی برای شروع یک روز خوب است توجهی نمی کنند.

تمام این راهنمایی ها راه های تضمین شده ای برای موفقیت شما هستند، اما بعضی شخصیت های موفق و خلاق مراسم صبحگاهی مخصوصی دارند، بعضی از آن ها تقلیدی نیستند و بعضی مانند مراسم شما هستند.


مارک زوکربرگ

موسس فیسبوک

ارزش خالص : ۳۵٫۷ بیلیون دلار در سال ۲۰۱۵

او هر روز صبح مشغول گشتن لباس های مناسب برای محل کارش است، اما موسس فیسبوک مارک زوکربرگ تصمیم گرفته تا در این مورد خود را خسته نکند و تنها به اصول اولیه لباس هایش اهمیت دهد، و شاید رنگ شلوار و کروات و کفش و پیراهن او با هم همخوانی نداشته باشند، او لیست مشخصی دارد که دقیقاً برنامه ریزی شده است، او می گوید: برای زندگی ام آن گونه تصمیم می گیرم که به اهداف و کارم مربوط نباشد.

cstland-Mark Zuckerberg

باراک اوباما

رئیس جمهور آمریکا

ارزش خالص : ۶٫۹ میلیون دلار در سال ۲۰۱۵

مراسم صبحگاهی او فراتر از حد نیست! با اینکه او تا دیر وقت بیدار می ماند اما صبح خیلی زود بیدار می شود، او صبح ها تمرین های ورزشی را انجام  می دهد تا هورمون خوشبختی در وجودش تزریق شود، او ساعت ۶:۴۵ همراه خانواده صبحانه می خورد و ساعت ۸ کار خود را شروع می کند.

cstland-obama

لودویگ وان بتهوون

بتهوون صبح خیلی زود بیدار می شد، و صبحانه ی او تنها قهوه بود که خودش درست می کرد. برای هر فنجان ۶۰ حبه قهوه در نظر می گرفت، درست است که شمردن این دانه های قهوه وقت او را می گرفت؛ اما بعد از آن بدون توقف تا ساعت ۳ کار می کرد.

cstland-betoven

 

استیو جابز

موسس اپل

ارزش خالص : ۱۱ بیلیون دلار تا قبل از فوت او در سال ۲۰۱۱

استیو جابز در سال  ۲۰۰۵ در یک سخنرانی درباره مراسم صبحگاهی خود چنین گفت: من هر روز جلوی آینه می ایستم و از خود سوالاتی را می پرسم، اگر امروز آخرین روز زندگی من باشد آیا من از آنچه که در زندگی ام انجام می دهم راضی هستم؟ اگر جواب نه باشد پس طی چند روز آینده باید اصلاحاتی را انجام دهم.

cstland.jobs

بیل گیتس

موسس مایکروسافت

ارزش خالص : ۷۹٫۲ بیلیون دلار در سال ۲۰۱۵

بیل به تشویق کردن دیگران برای زندگی سالم مشهور است، هر روز صبح به پیاده روی می رود و فصل هایی از آموزش های شرکت Tichaing را مشاهده می کند.
بیل می گوید: هر کسی می تواند مهارت های جدیدی را بیاموزد؛ من هم سعی می کنم هر روز صبح چیزهای جدید بیاموزم.

 

bill-gates7

 

وینستون چرچیل

نخست وزیر سابق بریتانیا

ارزش خالص : نامشخص

چرچیل خیلی سحرخیز نبود! او ساعت ۷:۳۰ بیدار می شد، و برعکس همه تا ساعت ۱۱ در رختخواب قهوه می خورد، سپس روزنامه می خواند، و بعد با منشی خود جلسه های خود را هماهنگ می کرد.

cstland-Winston Churchill

 

جف بزوس

موسس آمازون

ارزش خالص : ۴۶٫۷ بیلیون دلار در سال ۲۰۱۵

موسس آمازون انجام هر کاری در صبح را دوست ندارد، و در صبح از جلسات کاری اجتناب می کند، تا ساعت ۸ می خوابد و از ساعت زنگدار برای بیدار شدن استفاده نمی کند چون می گوید احساس استرس به من وارد می شود. هر روز صبح با خانواده خود صبحانه می خورد و زمان خود را فقط در اختیار آن ها قرار می دهد.

cstland-Jeff Bezos

اوان ویلیامز

موسس بلاگر، توییتر و مادیوم است، او با برنامه ریزی کار می کند و فقط ۸ ساعت در روز مشغول کار است، او می گوید: صبح ها تمرکز خوبی برای تمرین کردن دارم.

 

evan williams

[تعداد: ۴    میانگین: ۳.۳/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar