عادت های افراد غیر اجتماعی و توصیه هایی برای رهایی از این عادت ها

ترک عادت های افراد غیر اجتماعی

همیشه باعث می شود در اماکن عمومی و جشن ها دچار مشکلات شوند، این افراد احساس استرس و فشار فراوانی را تحمل می کنند به خصوص وقتی جمعیت یک مکان فراوان باشند و بیشتر آن جمعیت را می شناسید. اگر از این دسته از مردم هستید نگران نباشد ما امروز در این پست راهکارهایی جهت کم کردن مشکلات شما ارائه می دهیم امیدوارم مفید واقع گردد.

 

دست هایتان همیشه مشغول باشد، قبل از گفتگو به موضوعات مذاکره فکر کنید (عادت های افراد غیر اجتماعی)

برای رفع عادت های افراد غیر اجتماعی هنگامی که چیزی را در دستان خود نگه می دارید، استرس شما را در برخورد با دیگران کم می کند. مانند گرفتن یک فنجان در دست، گرفتن یک فنجان چای در دست می تواند آرامش اعصاب را حفظ نماید. برای اینکه خود را سرگرم کنید این فنجان را می توانید با یک لیوان آبمیوه، گوشی، کیف و … تعویض کنید هر چیزی که حمل آن راحت است می تواند برای سرگرمی وسیله مناسبی باشد. قبل از گفتگو با افراد موجود در هر مکانی به موضوعات گفتگو فکر کنید. موضوعات صحبت میتواند مختلف باشد از سلام و احوال پرسی تا رسیدن به نحوه آشنایی شما با افرا و همکاری های کسب و کاری شرکت ها این استراتژی نیز شما را به دیگران نزدیک تر خواهد کرد.برای گفتگوهای خود از پیش نقشه بکشید، موضوعات صحبت شما می تواند متنوع باشد اگر جشن شما کسب و کاری باشد مسلما موضوعات گفتگوی شما درباره کار باشد اما اگر جشن خانوادگی باشد موضوع گفتگو متفاوت تر خواهد شد. راهنمایی هایی را که از قبل برای هر کاری در نظر گرفته اید را بیان کنید. از خبرهای شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی برای دوستان خود اطلاعاتی بیان نمایید و ویدئوهایی درباره موضوعات متنوع به اشتراک دوستان خود بگذارید. ترک عادت های افراد غیر اجتماعی راحت نیست ولی با تمرین ممکن است.

 

با فردی که می شناسید به جشن بروید

همه می دانند همیشه نمی توانیم هر مکانی دوستان خود را همراه خودمان به جشن ها ببریم. اما برای ترک عادت های افراد غیر اجتماعی رفتن با فردی آشنا همراه تان به جشن ها در مکان های مختلف یک حس معنوی در وجود همه به وجود می آورد. حتی اگر دوستتان ساکت کنارتان باشد و سخنی نگویید باز هم نوعی دلگرمی خواهد بود. سعی کنید نزدیک میز غذا باشید با این کار با یک تیر دو نشان را می زنید زیرا هم دستتان با گرفتن غذا یا آبمیوه مشغول است، هم مکان نزدیک به میز شلوغ ترین مکان خواهد بود و ایستادن شما کنار آن افراد نیز برای صحبت با دیگران فراهم می کند. هر چیزی را نخورید، ایستادن کنار افرادی که هر چیزی میل می کنند و دستانی لرزان دارند یکی از دردسرهای افراد غیر اجتماعی است. اگر قرار باشد غذایی داغ یا چرب که باید دور از چشم دیگران میل شود بخورید و گرفتار شوید بهتر است توجه دیگران به شما جلب نشود پس پیشنهاد می شود آن غذا را میل نکنید حتی اگر افرادی این غذا را به شما تعارف کرده باشند دعوت آن ها را رد کنید.

در بالا راه هایی جهت ترک عادت های افراد غیر اجتماعی مطرح شد که امیدواریم موثر باشد.

[تعداد: ۳    میانگین: ۳.۷/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar