عادت های بد برنامه نویسان و توصیه هایی جهت دوری از گرفتار شدن به آن

عادت های بد برنامه نویسان و توصیه هایی جهت دوری

عادت های بد برنامه نویسان از لحاظ ساختار مشابه هم است، اما این افراد با دیگران چگونه برخوردی دارند؟ و چه عادت هایی را از طریق برنامه نویسی کسب می نمایند؟ عادت های خوب فراوانی را از انواع کسب و کار می توانید به دست آورید گاهی کسب و کار باعث افزایش مهارت و اکتساب عادت های خوب در وجود مردم می شود. اما برخی عادت های بد برنامه نویسان را که از کار خود کسب می کنند و در برخورد با مردم این عادت ها را به کار می برند. در این پست عادت های بد برنامه نویسان را که در زندگی و اجتماع بین مردم تاثیر دارد بیان خواهیم کرد.

 

بیش از حد در جستجوی تکامل یافتن هستند “Perfct score” (عادت های بد برنامه نویسان)

برخی از افراد نابغه در برنامه نویسی باید هر کلمه و عددی که با لب های شما تطبیق دارد را بدانند، و هر چیزی را دقیق مورد بررسی قرار دهند دلیل این عادت های بد برنامه نویسان به بررسی و ورود به هر نوع پروژه است هیچ چیزی از چشم برنامه نویسان دور نمی ماند آن ها عاشق دقت هستند اما این عادت فقط باید مختص به کار باشد و آن را وارد زندگی شخصی خود نکنید.

 

همیشه از صفر شروع می کنند

چند بار در زندگی خود کارهای خودتان را از صفر شروع کرده اید؟ گاهی این کار به عنوان یک برنامه نویس برایتان عادی باشد اما برای دیگران که با این کار آشنایی ندارند بسیار ناشناخته خواهد بود دلیل این عادت های بد برنامه نویسان یادگیری انواع زبان ها در برنامه نویسی است که قواعد و لیست های گوناگونی را در بر می گیرد.

کلمات کلیدی برنامه نویسی را در زندگی شخص استفاده می کنند “Vfsv”

چند بار خواستید از کلمات اختصاری(CTRL+F) برای چیزهای گم شده یا از (CTRL+Z) بازگشت از انجام یک کار اشتباه استفاده کنید؟ دلیل این کار استفاده از کلمات کلیدی در برنامه نویسی است شما به صورت فراوان با این اختصارات سر و کار دارید برای همین این کلمات به صورت طبیعی و غیر ارادی وارد زندگی شخص شما شده و در ارتباط شما تاثیر می گذارد.

 

استفاده از اصطلاحات و جملات برنامه نویسی در گفتار روزانه خود”Ujl”

ممکن است پایان جملات خود را با استفاده از (؛) به پایان برسانید و از نقطه استفاده نکنید، دلیل این عادت های بد برنامه نویسان استفاده از برخی کلمات اساسی و خاص در برنامه نویسی ست. بعد از کارهای متفاوت در برنامه نویسی فراموش کردن اعداد و شماره های عادی امری عادی ست اما این عادت ها نباید روی زندگی شما تاثیر بگذارد.

معالجه انسان ها مانند تنظیم کامپیوتر “Creative_ Wallpaper_lll_bear_027390”

ممکن است همیشه دوست داشته باشید طبق عادت های خود با مردم رفتار کنید، اما مردم مانند دستگاه نیستند که بخواهید در صورت بروز مشکلات آن ها را تعمیر کنید یا بیماری آن ها را معالجه نمایید. با مردم طبق منطق معینی رفتار نمایید و هر عملکرد خود را با رفتار اشخاص هماهنگ سازید. دلیل این عادت های بد برنامه نویسان خستگی فراوان کسب و کار خود میل فراوانی به خوردن غذا دارند برای همین دچار اضافه وزن هم می شوند دلیل افزایش وزن آن ها نشستن زیاد روی صندلی و کار طولانی مدت است.

[تعداد: ۳    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar