عادت های خواب کارآفرینان برتر چگونه است ؟

عادت های خواب کارآفرینان برتر

 

عادت های خواب کارآفرینان برتر

بسیاری از ما به قدری با برنامه های روزانه ی خود درگیر می شویم که در پایان روز خسته و نالان وارد اتاق خواب شده و در جا از حال می رویم. اما برخی از افراد از خواب نیم روزی غافل نمی شوند! حتی برخی از آنها را اگر برای ساعت ۲ ظهر به بهترین رستوران لندن دعوت کنید حاضر نیستند قید خواب نیم روزی شان را بزنند و معتقدند که انرژی زیادی را در آنها ایجاد کرده و کارآیی شان را افزایش می دهد.

اما برخی هم معتقدند که هیچ چیزی برای آنها جای خواب شبانه را نمی گیرد و نمی توانند در طول روز به چنین استراحت و خوابی تمایلی نشان دهند. شما جزو کدامیک از آنها هستید؟

برای اینکه بتوان بطور قطع گفت که آیا خواب نیمروزی خوب و مفید است یا خیر! و اینکه بهتر است چه میزان خوابی را در طول روز و خواب شبانه داشته باشیم مطالعاتی انجام شده است. طبیعتاً برای اینکه میزان کارآیی و موفقیت فرد را هم درنظر بگیریم این مطالعات بر روی کارآفرینان موفق صورت گرفته است.

از کارآفرینان موفق در مورد عادت های خواب شان سوالاتی پرسیده شده که در قالب یک اینفوگرافی به ارائه ی پاسخ آنها پرداخته ایم. با پدیده فکر مهتر همراه باشید.

 

 

 

cstland-sleep-habits

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar