عادت های روزانه افراد موفق همانند الون ماسک یکی از موفق ترین مردان جهان

 

عادت های روزانه افراد موفق همانند الون ماسک

عادت های روزانه افراد موفق برای الگو برداری بسیار مفید می باشند. عادت های روزانه الون ماسک باعث چه رویدادهایی در زندگی او شده است؟ جدول عادت های این مرد موفق با دقت فراوانی تنظیم می شود. تا تمام وظایف روزانه خود را در ساعت های دقیق عملی سازد.

عادت های روزانه افراد موفق همانند عادت های روزانه الون ماسک

هر فردی توانایی هایی دارد که از دیگران متفاوت تر است، جدول عادت های روزانه ماسک بسیار شلوغ و پرمشغله می باشد. این مرد موفق شرکت های فراوانی را اداره می کند و وقت خود را بین این شرکت ها تقسیم می نماید.

اگر احساس می کنید جدول روزانه پرمشغله ای دارید با مطالعه جدول روزانه ماسک پی می برید وظایف روزانه شما بسیار جزئی و ساده هستند.

مراسم صبحگاهی ثابت

مراسم صبحگاهی ثابت یکی از مهمترین عادت های روزانه افراد موفق است. ماسک هر روز صبح ساعت ۷ از خواب بر می خیز، خواب این مرد موفق حدود ۶ ساعت می باشد. الون ماسک صبحانه میل نمی کند و فقط صبح خود را با خوردن فنجانی قهوه شروع می نماید. این فرد علاقه ای به خوردن صبحانه و هدر دادن زمان خود ندارد. ماسک دوش اول صبح را به صورت روزانه در جدول عادت های خود گنجانده است. الون ماسک روزهای هفته خود را به طور خاصی بین شرکت های خود تنظیم می کند تا روزهای زندگی اش شبیه یک دیگر نباشند.

تعطیلات پایان هفته

تعطیلات پایان هفته الون ماسک بیشتر از باقی روزها در جدول روزانه پراهمیت جلوه می دهد، روزهای پایان هفته یا تعطیلات را به مسافرت اختصاص می دهد و از شنبه شروع به کار در شرکت های خود می کند. ماسک در عین سفر خود با خانواده ایمیل های خود را هم چک می کند به گفته او؛ اگر این دو کار را با هم انجام ندهد نمی تواند به برخی از کارهای خود برسد.

انجام چند وظیفه در یک زمان جزئی از زندگی و عادت های روزانه افراد موفق است، و اهمیت آن با ساعت های کاری که در طول روز انجام می دهد مساوی خواهد بود.

ماسک در طول روز از چه چیزی صرفه نظر می کند

ماسک برای رعایت قواعد جدول خود از پاسخ به مکالمه های تلفنی اجتناب می کند زیرا باعث گرفتن بیشتر زمان او می شود. همچنین وقت خود را صرف خوردن وعده های غذایی نمی کند و به خوردن غذاهای سبک قانع است غذا خوردن او حدود ۵ دقیقه زمان می برد. ماسک در مصاحبه ای عنوان کرده من در جلسه هایی که در شب برگزار می شود بیشترین غذا را میل می کنم و به غذاهای فرانسوی علاقه فراوانی دارم. عادت های روزانه الون ماسک شاید ساده باشند اما با نظم و سر ساعت انجام می شود.

 

اولویت های خود را بگویید

از نظر الون ماسک اولویت بندی یکی از مهمترین جنبه های مدیریت موفق است. اگر نمی توانید کارهای مهم را اولویت بندی کنید زمان مناسب انجام کارها را از دست می دهید. ارائه کارهای مهم و دسته بندی وظایف باعث می شود مسائل مهم را در زمان مهم به انجام برسانید. انجام اولویت بندی در کارها یکی از مهمترین عادت های روزانه افراد موفق است.

می توانید به همه خواسته های خود برسید

فناوری یکی از راه های رسیدن به موفقیت است، اما زمانی که با مدیریت صحیح و به روز پیش بروید. استفاده از تکنولوژی انجام وظایف روزانه را ساده می کند. با استفاده از تکنولوژی روی وظایف بزرگ تمرکز نمایید تا به خواسته های خود دست پیدا کنید.

نه گفتن به برخی درخواست ها

نه گفتن یکی از سخترین عادت های روزانه افراد موفق است. به جای خجالت از همکارانی که وظایف خود را به شما محول می کنند نه گفتن را بیاموزید، این شیوه تفکر ماسک او را در خیلی از موارد موفق گردانده است. نه گفتن به دیگران در برخی موارد به موفقیت زود هنگام کمک خواهد کرد. به طور مثال همکارتان از شما می خواهد در جلساتی به جای او شرکت نمایید، اما این لطف را نمی توانید همیشه به او بکنید برای همین با نه گفتن به درخواست آن ها باعث اتلاف زمان خود نشوید.

انجام عادت های روزانه افراد موفق بهترین الگو در جهت موفق بودن می باشد.

[تعداد: ۱۰    میانگین: ۳.۴/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
1 نویسندگان دیدگاه
خدادوست
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
خدادوست
مهمان
خدادوست

عالی بود.