عادت های روزانه فردی که باید برای بهتر شدن در خود ساخت

عادت های روزانه فردی که باید برای بهتر شدن در خود ساخت

 

عادت های روزانه

عادت های روزانه ی شما باعث موفقیت شما می شوند. همین عادت های روزانه هستند که ما را از بسیاری اشتباهات به دور می کنند.

موفقیت زمانی رخ می دهد که مردم، چیزهایی را که یاد گرفته اند به عادت های روزانه ی خود تبدیل کنند.

عادت های روزانه کلید های اصلی موفقیت اند. مردم باید به خاطر بسپارند که هیچ کنترلی روی آب و هوا، سیاست های جهانی و پیامدهای مشابه ندارند اما چیزی که هست این است که ما توانایی کنترل خودمان، عادت ها و روتین مان را داریم.

همه ی عادت ها می توانند درون چهار بخش از “مَن، ما، انجام دادن، شدن” جای می گیرد. عادت ها ذهنیت های ما را بهبود می بخشند.  عادت های “ما” روابط را می سازند. عادت های گروه “انجام دادن” روی سلامتی و پول تمرکز می کنند و در آخر، گروه “شُدن” شامل عادت هایی می شود که به تنظیم اهداف و مدیریت زمان مربوط است.

برخی از عادت های “من” در این پست گنجانیده شده است که در ادامه می خوانیم:

اکثر مردم، فراتر از هر عادت دیگری، به “صداقت” ارزش بیش تری قائل اند. -صداقت داشته باشید.

 در قید و بند چیزی نباشید! فریاد زدن سرِ راننده ی تاکسی چرکین، فکر بدی ست. کسانی که رها می کنند، نسبت به کسانی که اینکار را انجام نمی دهند دو برابر بیش تر در معرض شادی و ثروت قرار می گیرند.

در تحلیل کلمات، “نگرانی بیش از حد” رتبه اول را در بین بدترین عادت ها به خود گرفته است.

کسانی که در طول سال ۷ کتاب  (و یا بیش تر) مطالعه می کنند بیش از ۱۲۲ درصد تمایل بیش تر به میلیونر شدن دارند نسبت به کسانی که سه کتاب (و یا کم تر) مطالعه می کنند. همینطور کسانی که کتاب های انگیزشی می خوانند تا ۱۴.۱ درصد افرادی شادتر هستند.

خودتان را بشناسید. برای خلوت و زمان تنهایی خود برنامه ریزی کنید. کسانی که اینکار را انجام می دهند ۵۱.۸ درصد شادتر بوده و ۹۲.۳ درصد دوست دارند مدارج بالای دانشگاهی را کسب کنند.

 

 

[تعداد: ۶    میانگین: ۴.۳/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar