• اسفند ۱۰, ۱۳۹۸

عادت های کارآفرینان ناموفق که باعث شکست می شوند

عادت های کارآفرینان ناموفق را باید شناخت و از آنها دوری کرد!

 

عادت های کارآفرینان ناموفق که باعث شکست می شوند

 

عادت های کارآفرینان ناموفق

شما فکر می کنید عادت هایی که مانع ثروتمند شدن می شوند کدامند؟

بدون شک رسیدن به ثروت یکی از آرزوهای ما انسان هاست. مردم بعد از رسیدن به ثروت دوست دارند به آرامش برسند و زندگی آرامی سپری کنند. در این پست می خواهیم عادت هایی که از ثرتمند شدن جلوگیری می کند را نام ببریم سعی کنید این عادت های بد را کنار گذاشته تا ثروت فراوانی به دست آورید.

 

تلاش کردن، پس انداز

کار و تلاش یکی از راه های اساسی هر کسب وکار است. و باعث می شود به پله های بالاتری از موفقیت دست یابیم. اما نباید از عضلات خود برای افرایش نیروی عقل بهره ببریم. کار با استفاده از هوش، بهتر از کار با تلاش خواهد بود. با تلاش کردن و عدم استفاده از هوش درست مثل یک دستگاه می مانید که تا آن را با کنترل روشن نکنند کاری از پیش نمی برید. پس انداز کردن یکی از راه های اساسی پیشرفت است و باعث می شود سرمایه شما روز به روز افزایش یابد. اما ممکن است ضرر فراوانی در این راه ببینید، تمرکز یافتن روی پس انداز ذهن شما را فقط برای جمع کردن پول درگیر می کند و باعث می شود در یک دایره دور خود بچرخید.

 

چیزی که برای شما نیست را نخرید، کارکنان دولت

منظور ما از این عبارتِ “چیزی که برای شما نیست را نخرید” این است که ماشین های لوکس و خانه های مجلل را نخرید. خریدن ساعت یا هر چیز گران قیمت سرمایه شما را هدر می دهد. ثروتمندان بعد از شروع کسب وکارهای خود و تاسیس شرکت های بزرگ شروع به خریدن وسایل مورد نیاز خود می کنند اما قبل از تاسیس شرکت سرمایه های خود را برای خرید ساعت یا ماشین لوکس خرج نکرده اند. خود را در یک دایره مادی قرار دهید به صورتی که حقوق شما در پایان هر ماه باید اضافه شود اگر حقوق کسب وکارتان ثابت باشد این درآمد باعث می شود شما از آرزوهای خود دست بکشید. ثروتمندان از همان ابتدا کاری را شروع می کنند که روز به روز سرمایه خود را افزایش دهند.

 

خواب دیگران را دنبال نکنید، دنبال سرگرمی بودن

آرزوهای خود را دنبال کنید دنبال آرزوهای دیگران نباشید. کار کردن برای دیگران باعث می شود در جاهایی کار کنید که به آن علاقه ای ندارید، و در نهایت سطح کارتان آن چیزی نمی شود که شما دوست دارید! دنبال سرگرمی و آرامش هستید خواه این آرامش عاطفی باشد یا جسمی؛ اگر مداوم آن را دنبال کنید مطمئن باشید از نظر مالی پیشرفت نخواهید کرد! گاهی مجبورید انتخابی داشته باشید که خلاف میل شماست؛ سعی کنید انتخابی داشته باشید که موفقیت شما را تضمین کند.

 

نداشتن هدف، به خود اطمینان نداشتن

قبل از جمع آوری سرمایه خود و رسیدن به آرزوها باید اهداف خود را تعیین نمایید. چه اهدافی شما را به جمع آوری سرمایه وا داشته است؟ چه هدف هایی باعث سخت کار کردن شده اند؟ جمع آوری سرمایه شما چه فایده هایی دارد؟ اهداف زندگی خود را تعیین کنید. یکی از اولین کارهایی که یک فرد برای ثروتمند شدن نیاز دارد اعتماد کردن به خود می باشد. بیش تر افراد ثروتمند دارای زندگی معمولی بوده اند اما اینک برای خیلی از جوان ها الگو هستند.

 

[تعداد: ۷    میانگین: ۳.۱/۵]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar