عامل ضروری برای بازاریابی موفق

عامل ضروری برای بازاریابی موفق

 

عامل ضروری برای بازاریابی موفق

وقتی سعی دارید توجه بازارتان را به خود جلب کنید، باید بتوانید نسبت به سایرین برجسته باشید.

با متفاوت بودن از سایرین می توان برجسته تر شد. این تفاوت لازم است معنادار باشد و البته دلیل شکست بسیاری از کسب و کارهای کوچک هم همین است. این موضوع، بسیار رایج، قابل پیش بینی و عادی ست.

چطور می توان از سایرین برجسته شد؟

ما با دنبال کردن یک سیستم ثابت، نمی توانیم از سایرین برجسته شویم. حقیقت این است که شما در حال دنبال کردن یک سیستم هستید، یعنی در حال انجام کارهایی هستید که دیگرانی که با سیستم کار می کنند هم انجام می دهند و این یعنی، نامرئی بودن!

با شجاع بودن، خلاق بودن، می توانید از سایرین برجسته شوید.

شهامت یک انتخاب است. همه ی ما ترس را احساس می کنیم. نحوه ی کنار آمدن ما با “ترس” است که تعیین می کند آیا شجاع هستیم یا خیر.

خلاقیت، به شجاعت نیاز دارد. در حالت پیش فرض، خلاقیت یعنی انجام دادن کارها به روشی که رایج و متداول نیست. خلاقیت، دقیقاً همان چیزی ست که اگر می خواهید برای مخاطبان درست به وضوح دیده شوید لازم دارید.

مهم نیست از چه شبکه های اجتماعی استفاده کنید، مهم نیست از چه نرم افزاری استفاده کنید، موضوع و هدف اصلی این است که شما کسب و کارتان را از ازدحام رقبا فراتر می برید. یعنی شما چیزهای مفهومی و معناداری برای گفتن و عرضه کردن دارید که در نهایت، توجه بازار را به خودش جلب می کند.

هیچ یک از اینها به سیستم بازاریابی، نرم افزار و یا چیزهایی که از طریق سمینارها، آموزش های آنلاین یا کتاب ها به فروش می رسانید مرتبط نیست!

 

با تصمیمی که برای هدف گذاری بازارتان با شهامت و خلاقیت ایجاد می شود مرتبط است. با مشورت کردن با کارشناسان پدیده فکر مهتر و کسب راهنمایی های ویژه ی خودتان، می توانید به اهداف ویژه ی خود که در سر دارید دست یابید. از طریق این لینک

 

[تعداد: ۱۵    میانگین: ۴.۲/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar