عوامل مهم در موفقیت کسب و کارهای کوچک

عوامل مهم در موفقیت کسب و کارهای کوچک

عوامل مهم در موفقیت کسب و کارهای کوچک

 

برای موفقیت در کسب و کار، شما باید بدانید که چطور به مردمی که ملاقات می کنید، افرادی که تماس تلفنی برقرار می کنید و کسانی را که بطور کلی ارتباط دارید، انگیزه دهید! بدین ترتیب، آنها از شما خرید خواهند کرد و شما را به دوستان و آشناهای شان هم پیشنهاد خواهند داد. این یک مهارت کلیدی برای موفقیت همه ی کسب و کارهاست و توسط افراد برجسته ی موفق در تجارت انجام شده است.

به یک چیز بیش تر هم نیاز دارید!

باید بدانید که به شخص خودتان چطور باید انگیزه دهید تا همه ی اینکارها را با موفقیت به اتمام برسانید. افراد برجسته در هر صنعت و تخصصی، افرادی پویا هستند. شما هم باید یاد بگیرید که چطور می توانید انرژی فراوانی داشته باشید.

 

زمان های هیجان انگیزی هم هست که در کسب و کار تجربه می کنید. در واقع فرصت هایی دارید که نسل های گذشته حتی تواناییِ تصور کردن آنها را نداشتند. در این باره بیندیشید:

  • با یک لپتاپ و اتصال به اینترنت می توانید به یک بازار هدف جهانی دست یابید. یک بازار جهانی با پتانسیل های نامحدود!
  • وب سایت شما می تواند در ۲۴ ساعت شبانه روزی به دستگاهی تبدیل شود که بطور مداوم در حال فروش است. علاوه بر آن، مشتریان بالقوه ی هدفمند را به سمت شما هدایت خواهد کرد.
  • شما می توانید محصولات دیجیتالی ایجاد کرده و حتی در خواب هم آنها را به فروش برسانید.
  • می توانید همانطور که مشتری در مقابل تان قرار دارد، در طی چند ثانیه پیام هم دریافت کنید.
  • مشتریان فعلی شما می توانند از طریق شبکه های اجتماعی صحبت کردن درباره ی شما را گسترش دهند.

تمامیِ موارد مذکور، فرصت های برجسته ای هستند که پیرامون شما وجود دارند. موضوع اصلی این است که دریابید شما با همه ی این امکانات تصمیم دارید چه کاری انجام دهید؟ برنامه ی شما چیست؟

 

مطلب پیشنهادی: برنامه بازاریابی را چطور طراحی کنیم؟

 

 

 

[تعداد: ۸    میانگین: ۴.۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar