• فروردین ۱۶, ۱۳۹۹

فرانچایز شدن چگونه است؟ مزایای سرمایه گذاری در آن چیست؟

 فرانچایز شدن

فرانچایز شدن

چرا مردم تصمیم می گیرند پولی را که به سختی به دست آورده اند در فرصت های فرانچایز شدن سرمایه گذاری کنند؟

دلایل زیادی وجود دارد که باعث جذاب بودن فرانچایز می شود. فرانچایز هر ساله روبه رشد و گسترش است. چرا که اشتغال ایجاد می کند.  می تواند منبع سودآور سرمایه گذاری باشد. سرمایه گذاری در یک فرانچایز درست می تواند باعث شود تا رویاهای خودتان را به واقعیت تبدیل کنید.

سرمایه گذاری در فرانچایزها فرصت هایی را برای تغییر شغل های بسیار ضروری ارائه می دهد. زیرا اکثر فرصت های فرانچایز شدن ، آموزش و پشتیبانی مستمر را برای کمک به شما در به حداکثر رساندن سرمایه گذاری تان فراهم می کنند. این مسئله به نفع فرانچایزور نیز هست  اگر شما پول به دست می آورید  پس اون نیز در آمد کسب می کند.

کلید موفقیت، یافتن فرصت مناسب فرانچایز است، که متناسب با شیوه زندگی شماست. بسیاری از فرصت های فرانچایز شدن فقط نیاز به سرمایه گذاری کم اولیه دارند. و می توانند به صورت نیمه وقت از خانه اداره شوند؛ گزینه های دیگری که باعث افزایش سطح سرمایه گذاری می شوند شامل فرانچایزهای فروشگاه های خیابانی و خرده فروشی های مواد غذایی می باشد.

یک حق امتیاز یا فرانچایز برای همه وجود دارد، اما شما باید گزینه ها را کامل بررسی کنید. تا مناسب ترین مورد را برای خودتان انتخاب نمایید. در اینجا مزایا و معایب اصلی خرید یک فرانچایز را بررسی می کنیم.

برای مطالعه بیشتر:

حق امتیاز انحصاری یا فرانچایز (Franchise) چیست؟

مزایای فرانچایز شدن

  • یک کسب و کار اثبات شده و با سابقه است؛
  • فرانشیزها احتمال موفقیت بیشتری نسبت به استارتاپ ها دارند؛
  • آموزش و راه های حمایتی برای تغییر شغل ارائه می شود؛
  • می توانید کسب و کاری با جریان درآمد منظم ایجاد کنید؛
  • یک سرمایه گذاری روی آینده است.

معایب  فرانچایز شدن

  • بعضی از فرانچایزها ممکن است نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی داشته باشند؛
  • افرادی که دارای استعداد کارآفرینی هستند ممکن است از داشتن یک روش تجویزی برای اداره ی کسب وکار لذت نبرند؛
  • موفقیت به عملکرد فرانشیزور بستگی دارد.

همانند هر سرمایه گذاری تجاری دیگری، شما باید به طور کامل از مفاد قراردادهای فرانچایز مطلع شوید. تا هیچ جای سوالی وجود نداشته باشد. این بدان معنی است که داشتن عملکرد بسیار دقیق و پشتکار ، صرف زمان برای بررسی جوانب واستفاده از خدمات حرفه ای یک وکیل حقوقی متخصص برای بررسی توافقنامه فرانچایز شدن ، بسیار ضروری است.

 

[تعداد: 7   میانگین:  3/5]
Avatar

آسیه محمدی

مترجمی زبان خوندم. علایق زیادی دارم که مترجمی یکی از آنهاست. برای شروع اینکار مباحث بازاریابی (بهترین راه اثبات توانایی ها) رو انتخاب کردم. امیدوارم بتونیم با توسعه دانش در کسب و کار و زندگی شخصی مون بهتر عمل کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar