• اسفند ۱, ۱۳۹۸

فروش حسگرهای تصویری توشیبا به سونی

فروش حسگرهای تصویری توشیبا به سونی

شرکت توشیبا قرار است حسگرهای تصویری خود را به مبلغ ۲۰ میلیون ین (۱۶۴/۶۸ دلار ) به سونی بفروشد .

توشیبا که حوزه ی کسب و کارش از لپ تاپ گرفته تا قدرت هسته ای، امسال بعد از اینکه درامد سالیانه ی خود را به طور اغراق آمیزی، ۱/۳ بیلیون دلار اعلام کرد، شروع به بازسازی و دگرگونی در سیستم خود نمود .

حسگرهای تصویری که در دوربین ها و گوشی های هوشمند استفاده می شوند، جزئی از سیستم نیمه رسانای LSI توشیبا هستند. شخصی که ترجیح داد ناشناخته بماند، اعلام کرد: توشیبا برنامه دارد، کارخانه ی تولید حسگرهای تصویری در Oita،جنوب ژاپن، را بفروشد و تجارت حسگرها را کنار بگذارد .

توشیبا تعدد سیستم های LSI نیمه رسانا و داد و ستد مجزای سیستم نیمه رسانایش را متذکر می شود و ادعا دارد مذاکراتش با سونی در حال پیشرفت است .

به گزارش Nikkei در روز شنبه، داد و ستد سنسورهای تصویری شروعی برای بازسازی و دگرگونی خواهد بود. سونی، در حال حاضر در بازار سنسورهای تصویری، با وجود محصولاتش که در گوشی های ساخت چین (Xiaomi ) و هندی (Micromax ) استفاده شد  رتبه ی برتر و برجسته ای دارد .

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar