• ژانویه 27, 2020

فولکس واگن : ما در حال تلاش برای درست کردن کارها هستیم !

ir.ashx

فولکس واگن آمریکا روز یکشنبه، در اولین واکنش بازاریابی قابل توجه خود در برابر رسوایی نشر گاز،  تبلیغات اصلی و مهم را در روزنامه ها در حالی که حسن نیت خود را به مشتریان نشان می دهد، اینگونه اعلام می کند:«ما در حال تلاش برای درست کردن کارها هستیم.»

در این تبلیغ  مدیر عامل گروه فولکس واگن، Michael Horn، می گوید: «در طول چند هفته ی گذشته ما از شما، مشتریان وفادار، در مورد مسأله ی انتشار گاز دیزلی عذر خواهی کرده ایم. همان گونه که ما به طور خستگی ناپذیری به دنبال حل این مسأله هستیم، خواستار ادامه ی صبر و شکیبایی شما می باشیم.»

تبلیغات در بیش از ۳۰ روزنامه، از جمله USA Today، New York Times، Washington Post، Chicago Tribune و Los Angeles Times چاپ خواهد شد.اجرای طرح بنر تبلیغاتی دیجیتالی نیز برنامه ریزی شده است.

در ۹ نوامبر، پیشنهاد «بسته هدیه» توسط خودروساز مطرح شد و هدفش این بود ، ۵۰۰ دلار به عنوان پیش پرداخت برای هر گونه خریدی به دارندگان خودروهایی که تحت تأثیر این اتفاق قرار گرفته اند و همچنین ۵۰۰ دلار دیگر «کارت نمایندگی» که می توان از آن برای خرید در نمایندگی فولکس واگن استفاده شود، اعطاء شود.

هم اکنون این بسته هدیه برای صاحبان وسایل نقلیه ی دیزلی جدید و دست دوم، در دسترس می باشد. آقای Horn، در این تبلیغ گفت: «برای اینکه بدانید آیا خودرو شما نیز مشکل دارد یا خیر و همچنین چگونگی دریافت بسته ی هدیه خود، خواهشا به وبسایت VWdieselinfo.com مراجعه کنید و شماره VIN خود را وارد کنید. امید است که بدین وسیله، اعتماد ارزشمند مشتریان گرامی را دوباره جلب کنیم.»

در سطح جهانی، ۱۱ میلیون خودروی دیزلی تحت تأثیر این مسأله قرار گرفته اند. در روز جمعه، خودروساز بیان کرد: در ماه اکتبر حدود ۴۹۰ هزار وسیله ی نقلیه تحویل داده شد که ۵/۳ درصد نسبت به سال پیش همین ماه، کاهش یافته بود.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]
Avatar

سپیده خرازی

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar