فیلم های کارآفرینی که هر کارآفرینی باید ببیند (۲)

 

 

فیلم های کارآفرینی

با ادامه ی معرفی فیلمهای کارآفرینی که هر کارآفرینی باید ببیند همراه هستیم. عناوین فیلم هایی با موضوعات پویایی گروه و رهبری، استراتژی، بازاریابی و فروش خدمت شما عزیزان ارائه می گردد. قسمت اول را در لینک زیر مطالعه کنید.

فیلم هایی که هر کارآفرینی باید ببیند (۱)

موضوع : پویایی گروه و رهبری

۶- Twelve Angry Man

این فیلم درباره ی ۱۲ مرد خشمگین هست که درباره ی لایه هایی از بینش در رهبری، روانشناسی رفتار گروهی و سیستم های ارزش ناسازگاری صحبت می کند. این فیلم را حتماً باید ببینید و مطمئن باشید شما را در شرایطی قرار می دهد که درباره ی تصمیم گیری های مهم تفکر کنید.

موضوعات شامل : تکنیک های مذاکره، متدهای متقاعدسازی، حل کردن کشمش ها و ایجاد موافقت است.

 

فیلمهای کارآفرینی

 

۷- Office Space

این فیلم کمدی آمریکایی فرهنگ سازمانی شرکت را به سخره می گیرد. این فیلم هم در قالب طنزی که دارد شما را به تفکر درباره ی تکنیک های تیم سازی، رهبری و توسعه ی حرفه وامی دارد.

موضوعات شامل : فرهنگ سازمانی، مشاوره، توسعه ی حرفه، رهبری، تعادل زندگی و کار، تکنیک های تیم سازی و مدیریت تکنولوژی اطلاعات می باشد.

cstland-office-space

 

موضوع : استراتژی

۸- The Godfather trilogy

این فیلم، شاید جزو بهترین فیلم های سینما برای کارآفرینان باشد زیرا با برجسته سازی اینکه چرا روابط و شبکه ها اهمیت دارند همراه است. این فیلم بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز می باشد و احساسی را درون شما ایجاد می کند که بتوانید چالش بعدی که با کسب و کارتان مواجه می شود را به خوبی مدیریت کنید.

موضوعات شامل : استراتژی رقابتی و سلسله مراتب شرکت است.

 

cstland-godfather

 

۹- Enron: The Smartest Guys in the Room

این فیلم مستند براساس پرفروش ترین کتابی که همین نام را داشت ساخته شده است. این فیلم مثالی برای فساد شرکت های مدرن است.

موضوعات شامل : گزارش حسابداری، اوراق حسابداری، مشکلات آژانس و اخلاق کسب و کاری هستند.

 

cstland-smartest-guys-in-the-room

 

موضوع : بازاریابی و فروش

۱۰- How To Get Ahead In Advertising

حتی اگر به دنبال پند و اندرز راجع به تبلیغات هم نباشید، این فیلم به شما نکاتی را درباره ی حل خلاقانه ی مسائل می آموزد. این فیلم برای اولین بار که منتشر شد با شکست مواجه شد اما سال ها بعد، با تغییرات شایانی در صحنه حاضر شد. این فیلم باعث خواهد شد که درباره ی تجارت در دنیای تبلیغات به نوع دیگری بیندیشید.

موضوعات شامل : استراتژی بازاریابی، تقسیم بندی بازار و برندینگ می باشد.

 

cstland-advertising

 

۱۱- Thanks You For Smoking

این فیلم بسیار عالی برای بازاریابی و کارآفرینی و حتی برای کسی که قصد دارد درباره ی فن های فروش برای هر نوع محصولی را یاد بگیرد ساخته شده است. همینطور دانش خوبی را در زمینه ی مدیریت بحران، ارتباطات سازمانی، روابط عمومی و تاکتیک های مذاکره منتقل می کند.

موضوعات شامل : روابط عمومی، کمپین های بازاریابی و تبلیغات، مهارت های موثر مذاکره و ارتباطات سازمانی می باشد.

 

[تعداد: ۷    میانگین: ۳.۳/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar